Sayfa 240/573 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4578 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Şu an alabiliyorsanız EURO alın. Müdahale gelmiş sanırım 1 TL...

https://www.bloomberght.com/doviz/parite/eur-usd

2. Paritenin toparlanması Türk çeliği için büyük fayda sağlar. Ama ben BM ve imf nin faiz artırmayın çağrısının işe yaramasından yanayım. Ereğli’de daha önceki 34 direnci formasyon yüzünden evrildi ve 33,70 rakamına geldi.

3. Yine aynı dirençten dönecek mi bakalım, bu kaçıncı olacak...Bu sefer yırtar geçer umarım.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Yine aynı dirençten dönecek mi bakalım, bu kaçıncı olacak...Bu sefer yırtar geçer umarım.
    Dur daha üstadım 2076 lot kaldı bu yılki hedefime hiçbir yere gitmesin. Zaten KONTR ve HEKTS'tan kazanıyoruz. EREGL'yi ve ISDMR'i bunlarla aldatıyorum bir süredir Bence sen de böyle yap az biraz al böyle her gün uçan kaçan hisselerden. EREGL/ISDMR hesabının olduğu uygulamayı hiç açmıyorum gün içinde hep KONTR HEKTS bakıyorum moralim bozulmuyor. Uzun vade için en iyisi en az iki hesabın olacak
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Günaydın herkese, Günaydın Esra Hanım
    Estağfurullah…
    Dediğiniz mantıklı ama yinede elim gitmiyor, son alım da bile yapsam olurdu ama benim başlangıç stratejim bu şekilde değil o yüzden onu bozmuyorum.

Bu sanırım sıfır risk sendromundan kaynaklanıyor 😃 Bu da benim uydurduğum bir şey 😃

6. Para kaybederim ama lotlarımı asla!

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Para kaybederim ama lotlarımı asla!
    Günaydın fedoramca son alımlarla birlikte maliyet kaç oldu

8.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Günaydın fedoramca son alımlarla birlikte maliyet kaç oldu
    32.43 olmuş... Bu alımda hedeflediğim lottan 110 lot gerideyim sadece, bunu da kafaya taktım.. Cuma yada Pzts sabahına alımı yetiştirememem neden oldu...

Tabii şimdi Esra hanım yazınca kafalar karışıyor Ama lot kaybetme riskini göze alamıyorum ben yoksa, kim lot artırmak istemez bedavadan...

Aklımda bir eyt kaldı, onun parasını da eklersem rahatlayacağım İnşallah uygun fiyattan uygun şekilde olur, bir yanım bunu derken diğer yanım hisse çıksın istiyor o da ayrı tabii ki. Hayırlısı olsun.

Sayfa 240/573 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •