Sayfa 241/1003 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar SUA, SUC ve SUB fonlarının izahnamesinde yapılan değişiklikleri okudum. Değerlendirmem şağıdaki gibidir.

21.12.2020 DEN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK

RİSK SEVİYESİ
    ESKİ YENİ
    SUB 3 - 4 , 4 - 5
    SUC 4 - 5 , 3 - 4
    SUA 5 - 7 , 1 - 2

değerlendirmem şu şekildedir

SUA : İzahnamedeki değişikli ile halihazırda hareket tarzına uygun hale getirilmiş. Yani risk seviyesi en düşük aralığa gelmiş.
    SUC : Hisse oranları orta risk seviyesi konumunda. Üst risk sınırı bir kademe azaltılmış. Bugünkü duruma uygun
    SUB : Bu fonda ise risk sınırı üst kademe bir basamak arttrılmış. Önemli bir değişiklik değil.

Yapılan değişikliklerden anladığım kadarı ile fon yapılarını bugünü duruma uygun hale getirmişler.
    Hazır yeri gelmişken bir sorum bir sorunum var sua ile ilgili...
    Zamanında almışım bu sua yı sonra da satmışım ancak; alım satım en az 100 pay...ben nasıl almışım bilmiyorum ancak satarken 6 pay elimde kaldı...hala duruyor... şimdi 94 alamıyorum 6 satamıyorum...atsan atamam satsan satamam durumu...nasıl bir yol lazım

2. Aslında diyorum, şurdan kafa dengi 5-6 kişi bir araya gelelim, güvendiğimiz bir portföy yönetim şirketine gidelim ÖZEL bir fon kurduralım, kurtulalım şu işlerden diye
    Ama sonra da biz önce birbirimize sonra da yönetime karışmaya kalıp kavga edermiyiz acaba diye de düşünmüyor değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Maasim 15.000euro herkesi kendiniz gibi yandas sanmayin.10 bine biat eden bos kravatli adam degilim ben.
    Burada bu tür gerilimler hoş değil. herkes belli seviyede insanlar ve düşüncelerini samimi olarak yazıyorlar. Zaten forumu takip ettiğinizde arkadaşları tanıyacaksınız. Gereksiz tartışmaya girmenin kimseye fadası olmaz. belki yarın o kızdığınız arkadaşın verdiği bilgiden faydalanacaksınız. Birbirimizi kırmanın anlamı yok. Nokyayı koyalım. Bol kazançlar

4. 100'ün katı mı olması gerekiyor? 194 alsanız mesela olmuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    + 1.

Yazdığınız gibi bu konuda yazdığım kurumlardan biri de marmara capital.

Günlük değişim oranı twitlerine bile ya haydar hoca ya da çok yakını başka bir bey cevap veriyor.

Şeffaflık için anlıyorum , ancak türkiye piyasasına bu kadar şeffaflık da gerekli değil kanımca .

İletişim işini ya profesyonellere devretmeli ya da tacriler/azimut tarzı bir yaklaşım sergilemeliler bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben Haydar Bey'e de NNF ve tacirler yöneticilerine de mevzuatın zorunlu kıldığı yatırımcı ile iletişim zemini dışında, başka kanallardan ve sosyal medyadan iletişimin kapanması , odaklanma ve olası baskının üstesinden gelmek için yararlı olabilir diye bir yatırımcı olarak mail atmıştım.
    Ama bana benim beş milyonum var ulen ben en tepedekinizle konuşacağım diye ortalığı yıkıyorlar minvalinde bir cevap vermişti bu kurumlardan biri.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Hazır yeri gelmişken bir sorum bir sorunum var sua ile ilgili...
    Zamanında almışım bu sua yı sonra da satmışım ancak; alım satım en az 100 pay...ben nasıl almışım bilmiyorum ancak satarken 6 pay elimde kaldı...hala duruyor... şimdi 94 alamıyorum 6 satamıyorum...atsan atamam satsan satamam durumu...nasıl bir yol lazım
    Son kalan 6'nın satılamaması gibi bir durum olmaması lazım.
    Ama sorun varsa 100 alıp, toplam 106 yapıp öyle satın.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Aslında diyorum, şurdan kafa dengi 5-6 kişi bir araya gelelim, güvendiğimiz bir portföy yönetim şirketine gidelim ÖZEL bir fon kurduralım, kurtulalım şu işlerden diye
    Ama sonra da biz önce birbirimize sonra da yönetime karışmaya kalıp kavga edermiyiz acaba diye de düşünmüyor değilim.
    Özel fonun peşini hala bırakmadınız sanırım Eskiden daha fazla oluyordu kavgalar şimdi biraz azalmış gibi üstadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Kullanici41 Yazıyı Oku
    Maasim 15.000euro herkesi kendiniz gibi yandas sanmayin.10 bine biat eden bos kravatli adam degilim ben.
    Helal abicim.10 bine biat etmiyorsun da 2 gundur fon tokezledi.Dunyalarin yikildi yahu.Karakterine uygun degilse, geceleri uyuyamiyorsan mevduatta takil.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 241/1003 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •