Sayfa 242/672 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Hiç unutmuyorum 15 Temmuz 2016'da cuma namazına gitmiştim ve hissenin fiyatı zirvedeydi. Bu kağıt bu gidişle 2.5 olur diye düşünmüştüm hocayı dinlerken bir yandan 😄 Allah günahımı affetsin. Sonraki günlerde bu kağıt bitti gitti. Peki ne oldu? Bu hale geldik
    İnşallah herkesin gönlüne göre bir fiyata gelir. Benim zararım geçen sene verdiği temettü ve bedelsizi geri alması. Enteresan olan gedik sürekli model portföy de öneriyor olması.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    İnşallah herkesin gönlüne göre bir fiyata gelir. Benim zararım geçen sene verdiği temettü ve bedelsizi geri alması. Enteresan olan gedik sürekli model portföy de öneriyor olması.
    YTD
    Bende de öyle. Temettüyü bedelsizi cebimden vermiş oldu. Baskı salt emlak krizinden olmasa gerek.

3. Bu hafta 1.35'i görsek inşallah

4. Kısacı mikroplar duruyor mu? Detay takip eden arkadaşlar yeşillendirse bizi ne güzel olur

5.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Kısacı mikroplar duruyor mu? Detay takip eden arkadaşlar yeşillendirse bizi ne güzel olur
    Ben Temmuzdan beri hergün takip ediyorum, hergün nerdeyse işlem yapıyorum, hergün buraldalar, hisseyi istedikleri gibi kontrol ediyorlar, 6 aydır her gireni zarara sokmuşlar, ben dahil, kimse bulaşmıyor, işlemlerin yüzde 90 aynı kişi, ya da grup, iş, finansman, piramit ağırlıklı, 10 larca kurumla çalışıyorlar, bir üsrad twitterde yazsa, ya da önerse, , büyük para kazanır.

Adamlar klasik spekülatörlerin tersine, önce malı yukardan satıyor, sonra aşağıdan alıyorlar, açığa satarak, mal da taşımıyorlar, bizim gibi hamallıkta yapmıyorlar.

6. çok fena baskılıyorlar. yağmurlu havada sana su yok gibi indiriyorlar kağıdı. endeks nerede bu tarihi dibinde

7. iş iştirakleride sorun devam ediyor.işfinansın borsada borsa paylarının anormal fiyat baskılamalı EL DEĞİŞİMİ..operasyon bitti gibi* (halka açık pek hissem kalmadı borsada)).işfinansın sorumlu müdürü suat ince tskb ye atandı**tskb şimdi süründürme devam ediyor..**diğer yandan işgyo daki o dönem başlayan aynı işfinans gibi **durdular.**??ama işgyo şu an çöp fiyatlardan devam ediyor..
    sorun acaba 300 milyar aktife borsadan olma ortak sorunumu**önemli**??

8. bu arada işin yönetiminden sorumlu chp kısmı ne düşünüyor bu konularda ...bu el değişimler yeni borsadan olma ortaklar falan başka örneği yok TA**??

Sayfa 242/672 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •