Sayfa 242/1001 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 31 Mart seçimlerinde usulsüzlük iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan 37 kişi hakkında FETÖ'den dava açıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Tam isabet....
    Ben de çok reel bir kişiyim, Merkez Bankası borçlarımı alsın ortak olalım...
    GEÇENlerde bir haber vardı

BANKALARIN batık kredileri üstlenmelerini istiyormuş saray...böylece yandaşlar kurtulacak tabii.yabancı basın ise ŞİMDİYE KADARKİ EN AGRESİF TEKLİF diye yorumlamıştı.

en sonundada ANKARA NIN SABRI TAŞIYOR gibide eklenmişti..

o iş sana bana bizlere gelmez meteposta..şimdiden yapılmıştır plan.bu nedenle bankalardan uzak durmak gerekir.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Hafta sonu oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe macını Cüneyt Çakır yönetecek .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    AKP Hükümeti tarafından Avrupa Birliği uğruna domuz etini Türk Gıda Kodeksi'ne göre kasaplık et statüsüne sokması ve domuz çiftliklerine banka kredisi vermesinden sonra korkulan oldu... Domuz ve ürünleri artık herkesin uğrak yeri olan marketlerin kasap reyonlarında yerini aldı. Bazı süpermarketlerin et reyonlarında domuz eti hiç çekinilmeden satılmaya başlandı. "Ben zomuz eti yemedim diyen bir büyük domuz götürmüştür"

2006 Senesinde, domuz etini yasal yapanlar bunlar yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

hangi UPLOAD sitesini kullanıyorsunuz
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    tarihten bihaber olmak...

neymiş mısır halkının hakkıymış...

neymiş filistin halkının hakkıymış...

neymiş suriye halkının hakkıymış...

600 yıl osmanlı bayrağının altında yaşadıktan sonra hem de halifelik sancağı osmanlıdayken ingilizlerle bir olup bizi sırtımızdan hançerlemedi bu ş...ler???????? hep derim tarihini bilmeyene siyasi ehliyet vermeyeceksin
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8. Güvenlik güçlerimiz Kıran operasyonunda 43 PKK/hdp'linin leşini almış..
    Bin selam..

https://www.sondakika.com/haber/habe...a-43-12460561/

Sayfa 242/1001 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •