Sayfa 243/408 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3264 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    çünkü ihracatı kötü, hem pandemi nedeniyle hem de ürettiği modeller avrupada tutulmadığı için sadece yurtiçine oynuyor. yeni bir suv v.s. şart.
    Tofas in ihracat ayagi guclu bence...
    Raporlardan ben onu fark ettim..ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tofas in ihracat ayagi guclu bence...
    Raporlardan ben onu fark ettim..ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    raporlarda öyle gözükebilir, ben otomobil sektörünü takip eden birisi olarak söylüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    raporlarda öyle gözükebilir, ben otomobil sektörünü takip eden birisi olarak söylüyorum.
    Rakamlarla destekleyebilir misiniz gozden kacan bisey varsa bakayim ben de
    Ytd

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

4. Al ya da öde anlaşması var arkadaşlar. Yani illa ki o ürünün parası alınır. Ancak öyle bi zamandan geçiyoruz ki bazı parçalar gelmiyor. Çalışılmıyor. Kapalı. Sevkiyat olmuyor vs. illa ki düzene girecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Tofaşın fabrika daha uzun süre kapalı kaldı pandemi sürecinde bu yüzden de ihracatta daralma büyük oldu çünkü üretim yapılmadı. Araçlarının beğenilmediğini yazmış bir arkadaş aksine egea 4 yıldır yurtiçi en çok satılan araç. Birde Almanyada en dayanıklı araç seçilmişti. Hisse fiyatı yeterki düşmeye görsün bizim küçük yatırımcı vurur yerden yere.

6. Ben tofas i is yapis seklini begeniyorum
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Tofaşın fabrika daha uzun süre kapalı kaldı pandemi sürecinde bu yüzden de ihracatta daralma büyük oldu çünkü üretim yapılmadı. Araçlarının beğenilmediğini yazmış bir arkadaş aksine egea 4 yıldır yurtiçi en çok satılan araç. Birde Almanyada en dayanıklı araç seçilmişti. Hisse fiyatı yeterki düşmeye görsün bizim küçük yatırımcı vurur yerden yere.
    yurtdışında beğenilmedi, yurtiçinde tuttu zaten yurtiçi satışlar olmasa durum kötü idi.

egea aslında çok satacak bir araç değil ama ülkede otomobil artık çok pahalı olduğu için tofaş yurtiçi satışta daha çok ekmek yer.

8. Rakamlar dan da memnunum.Kârlardan da memnunum.
    Elektrikli hamlelerden de memnunum.
    Yuzde 75 ihracat yapan bir firma asagi yukari ic pazarda da ticari ve egea da etkili.
    Suv hamlesi de yapilcak sanirim
    Elektrik binek de yapilicak mini olarak sanirim ilerde o da olur.
    Begeniyorum ben ama farkli bir sey varsa dikkate almak isterim tabi....
    Ytd

Sayfa 243/408 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •