Sayfa 243/367 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    rejim demokrasi olacak sistem Başkanlık, ayrıca benim recep tayyip'i savunduğum falan yok, gündemi oda belirleyemez, onun 25 yıl önce söylediğini yapıştırmışsın. benim kendi savunduğum fikir başkanlık ve eyalet sistemidir.Eyalet sistemiylede ülkenin bölüneceğine falanda inanmam. allah muhafaza m. ince başkan seçilsin chpparlementer sisteme geçecekmi geçmiyecekmi seninle bir daha konuşalım.şimdiki sistem geliştirilsin güçlendirilsin TÜRKİYE uçar uçar.
    Hiç bir sistemle hiç bir ülke uçmaz. Çalışan üreten eğitimli disiplinli ahlaklı terbiyeli insanlar ile ülke uçar.

Bizim yurttaşlarımızın ne kadarında bu vasıflar var sorusunun cevabını size bırakıyorum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Nil Satis Nisi Optimum

aywaaa;

senin hem anadan
    hem babadan selanikli ,sadece kocadan rizeli nal topladı bea.!

anadan rizeli, babadan selanikli %30'u aştı.

hem anadan hem babadan rizeli %53 (rakama tikkat, plaka bea..! )
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

stres kalktı

artik borsamız abd borsalarıyla birlikte ve de ayrıca düşebilüu bea !
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

11 temmuzdaki 13 milyarlık hazine tahvil itfasının ne şekilde oluşacağı borsalarımiz ve faizin yonü konusunda önemlidir diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    11 temmuzdaki 13 milyarlık hazine tahvil itfasının ne şekilde oluşacağı borsalarımiz ve faizin yonü konusunda önemlidir diye düşünüyorum.
    Bu hükümet gidene kadar piyasalarda aşağı yönlü testere formatı hakim olacaktır. Aksi pozisyon alan herkes pişman olacak, demedi demeyin. Ne demişti Cumhurbaşı güçlü olarak gelirsek faiz konusunda farklı yaklaşımlarımız olacak diye. Şimdi bunun ceremesini piyasalar çekiyor, çekmeye devam edecek.

Militarist projeler nedeniyle (asker-polis istihdamı ile) para pompalanan bölgeler akp-mhp'yi iktidar yaptı. Şimdi iktidar finansal göstergeleri bozan bu projelerin esiri durumundadır. Piyasalar iktidarın çıkmaz sokakta olduğunu fiyatlıyor. 2019 yerel seçimlere kadar idare edebilseler başarı saysınlar.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. Devammmmmmmm

7. devlet dogru yolda, piyasalar varsin, iyi olmasin.

amerikanin besledigi ve silahlandirdigi kiralik katilleri

5000 tir silahla i etrafimizi cevrelerken ,

bir sonraki adimda bizden parca koparmak icin.

amerikanin 40 senedir yetistirip , bugunlere hazirladigi usaklari

tsk nin altini ustune getirirken,

Amerika basta donanma olmak uzere tum

tsk yi usaklari vasitasiyla ele gecirmeye calisirken

beri taraftan rum, isr, amerika birlikte dusman addettikleri

Turkiyeye karsi akdenizde tatbikat ustune tatbikat yaparken

bu millet yine en dogru secimini yapmistir.

Kaybedenler kriz muhabbeti yapmaya devam ededursunlar.

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu hükümet gidene kadar piyasalarda aşağı yönlü testere formatı hakim olacaktır. Aksi pozisyon alan herkes pişman olacak, demedi demeyin. Ne demişti Cumhurbaşı güçlü olarak gelirsek faiz konusunda farklı yaklaşımlarımız olacak diye. Şimdi bunun ceremesini piyasalar çekiyor, çekmeye devam edecek.

Militarist projeler nedeniyle (asker-polis istihdamı ile) para pompalanan bölgeler akp-mhp'yi iktidar yaptı. Şimdi iktidar finansal göstergeleri bozan bu projelerin esiri durumundadır. Piyasalar iktidarın çıkmaz sokakta olduğunu fiyatlıyor. 2019 yerel seçimlere kadar idare edebilseler başarı saysınlar.
    Bu hükümet enerkenhaziran 2023 e kadar iş başında boş hayal kurma. A yrıca zibidi muharrem YSKnın önünde yatacağım dedi ben bekledim kendisi gelmedi bi daha ki seçime benden nah oy alır.Televizyonda paşa görse pa, pa, pa şa, şa, şa, çok yaşa diye tezahürata başlayan ve esas duruşa geçenzihniyetin evaneleri Erdoğanın askeri vesayeti kaldırmasıyla apolet sökmeye kalktı. Zibidi kılıklıya bak sen.
    Son düzenleme : ayne; 26-06-2018 saat: 10:36.

Sayfa 243/367 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •