Sayfa 244/1030 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by msco Yazıyı Oku
    Arkadaslar bu ING den 250k üstünü nasıl eft yapıcaz? Günlük limit 250k imis. Parayı eft yapamıyorum.
    100k olmali diye biliyorum. Sitesinde bugun okudum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    60 x 6500 = 390000

Bu oranlarda kredi kaldi mi, nereden aldiniz bu orani. 250k ya 5 yil icinde yaklasik 500k odersiniz yeni faiz oranlari ile.

Bu da parayi vadeli de birakip kredi cekmek icin uygun degil bence.

Siz bu evi yatirim amacli aliyorsunuz. Kendiniz icin alsaydiniz anlardim ama bu donem yatirim yapmak icin uygun degil. Unutmayin krizde hersey degersizlesir. Bu yasadiklarimiz daha bir baslangic. Siz saniyor musunuz ki kotu geride kaldi. Boyle zamanlarda uzun vadeli borclanilmaz, yatirimlar askiya alinir, tasarrufa gidilir.

Ben sizin yerinizde olsam almazdim o evi yatirim amaci ile.

Sayin alenicev

Orani isbankasindan aldim. Kriz zamaninda yani tl deger kaybederken kredi cekmenin daha mantikli olacagini dusunuyorum. Cunku aylik odemem olan 6500 tl iki yil sonra pula donecek. Uzun vadede herhangi bir sikinti yasanacak olursa ana para nakit olarak elimde oldugundan erken odeme yapar krediyi kapatirim diye dusunuyorum. Birde faiz geliri 5000 tl gunluk hesaptan yani bu plani uygulayacak olursam bankalardan ozel teklif alarak faiz oranimi arttirabilirim yani 5500 lere cikarabilirim. Kiracida sikinti yasamazsam ev bedavaya gelmis olmaz mi
    Tek kaybim 250 binin bes yildaki enflasyon karsisinda erimesi olacak onu da evin yapacagi primden telafi ederim diye dusunuyorum

3. Aktifbank 500k 32 gün mevduat karşılığı %30 Bağdat Caddesi şubeden bağlandı...

Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum bir yaptırımı olması lazım.
    YTD
    Birebir ayni durumu yasadim hatta parayi eft ye ilk once masraf cikarttiklari icin nakit alacaktim subeye 4 gun onceden haber ettim sube yetkiliside bana eft yi masrafsizlik tanimladigini soyledi bende diger bankanin iban nosunu verdim sabah yapilmasi gereken islem bi baktim diger bankadaki hesabima 17:19 da gecmis cuma-ctesi-pazar gunu 3gunluk vadeden kaybim oldu bunu bankaya bddk ya sikayetvara sikayet ettim ama nafile zararimi karsilamadilar ustune ustuk tlfdan hakaret yiyerek telefonumu suratima kapattilar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bulunduğumuz yerde şubesi bulunmayan bankada hesap açma şansımız var mı. Lakin yüksek oran veren bankaların çoğu yerde şubesi yok.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku
    Birebir ayni durumu yasadim hatta parayi eft ye ilk once masraf cikarttiklari icin nakit alacaktim subeye 4 gun onceden haber ettim sube yetkiliside bana eft yi masrafsizlik tanimladigini soyledi bende diger bankanin iban nosunu verdim sabah yapilmasi gereken islem bi baktim diger bankadaki hesabima 17:19 da gecmis cuma-ctesi-pazar gunu 3gunluk vadeden kaybim oldu bunu bankaya bddk ya sikayetvara sikayet ettim ama nafile zararimi karsilamadilar ustune ustuk tlfdan hakaret yiyerek telefonumu suratima kapattilar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangi banka
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    100k olmali diye biliyorum. Sitesinde bugun okudum.

Havale 100k eft 250 k artmiyor .

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sayin alenicev

Orani isbankasindan aldim. Kriz zamaninda yani tl deger kaybederken kredi cekmenin daha mantikli olacagini dusunuyorum. Cunku aylik odemem olan 6500 tl iki yil sonra pula donecek. Uzun vadede herhangi bir sikinti yasanacak olursa ana para nakit olarak elimde oldugundan erken odeme yapar krediyi kapatirim diye dusunuyorum. Birde faiz geliri 5000 tl gunluk hesaptan yani bu plani uygulayacak olursam bankalardan ozel teklif alarak faiz oranimi arttirabilirim yani 5500 lere cikarabilirim. Kiracida sikinti yasamazsam ev bedavaya gelmis olmaz mi
    Tek kaybim 250 binin bes yildaki enflasyon karsisinda erimesi olacak onu da evin yapacagi primden telafi ederim diye dusunuyorum
    O kadar basit degil. Ayrintilari ile anlatacam. Gozden kacirdiginiz bazi seyler var

Sayfa 244/1030 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •