Sayfa 251/290 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Furkan cemaati lideri Alparslan Kuytul, anadilde eğitim ve özerklik gibi taleplere alimlerin karar vermesi gerektiğini yani Kürtler ne istiyorsa sorulsun” dedi.. https://www.veryansintv.com/andimizi...rse-olur-dedi/
    Türk yurdu Kürdistan olsun mu diye senin gibi alimlere mi soracağız! Seni ancak hangi kuytularda dikeceğimizi sorarız, badelenmiş zikik!.. Dünya tarihinde "Alimler" kararıyla hangi ülke toprağını bırakmış, toprak savaşta kazanılarak alınır savaşta yenilerek verilir..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 16-02-2022 saat: 11:09.

2. Koyu AKP'liden Video Kaydı Olmasa Asla İnanmazdım Diyeceğiniz Yılın U Dönüşü Videosu!
    https://www.youtube.com/watch?v=Io0mTpepKEI
    Asrın liderimizin herşeyi bildiğini sandı yıllarca arkasında durdu kopya çekti.. Şimdi sınıfta kaldı okuldan atıldı zaptedilemiyor bendini yırtmış çağlıyor!..

3. 84 yaşında FETÖ hükümlüsü kişi, onanan cezasını çektiği hapishanede koronavirüse yakalanmış ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş. Bülent Arınç o kişi için, “Hizmet hareketi olarak bildiği yolda eğitim faaliyetlerine destek olmaya başladı. (...) Topladığı zekât, fitre ve çiftçilerden aldığı ayni yardımlar ile okulların yapım masrafına destek oluyordu” diyor... Gözaltına alınan, tutuklanan ve etkin pişmanlıktan yararlanan 24 FETÖ mensubu ise aynı kişiyi “Sohbetlere katılan, Manisa ili mütevelli heyeti üyesi, sohbet imamı, örgütün yurtdışı gezilerine katılan, büyük bölge esnaf mütevellisinde yer alan, şahısları Bank Asya’ya para yatırmaları ve örgütle iltisaklı derneklere üye olmaları konusunda teşvik eden kişi” diye tanımlıyor.
    Türkiye barsaklarındaki bir pislikten kurtulmuş, sen niye üzüldün Bülent!

4. Mahir Ünal: Bu zamları devlet yapmıyor
    Çocuk da altına işediğinde ben yapmadım Miki Fare yaptı diyor...

5. Zatı muhterem

NATO aldıklarından fazlasını verdi

diyor...

Neresini düzelteyim bilemedim...

NATOya girmeden önce sanayileşmek için önemli atılımlar yapmış bir ülke iken sonra bütün o tesisleri kapatıp önümüze konulan BAYAT balıklarla beyni küçültülen bi toplum olduk...

Meshur bi laf vardır ülkede ABD elçiliği veya NATO varsa darbeler de vardır gibi...

Bu ülke nice darbelerle yetişkin kuşaklarını kaybetti, etnik, dini, mezhepsel, siyasal kışkırtmaların ortasında kaldı, şimdi şikayet ettiği geri kalmışlığa adım adım ulaştı...

Neymiş NATO olmasa Rusya güdümündeki Ermenistanın talepleri ile karşı karşıya kalırmışız.
    Ulen ya tarih bilmiyon ya da tam bi ermeni uşağısın. Talepler Kızıl ermenilerden değil Taşnak Batı kuklası ermenilerden geliyor ve Asala o ermenilerin örgütü... Yani NATO yani hayranı olduğun ABD Kaliforniyanın örgütü...

Neymiş S400 almak demek Batı düşmanlığı demekmiş.
    Ulen şu an ABDnin tecavüzündeki Yunanın Girit adasındaki S300leri yunan neresine soktu da conileri ikna etti? Hindular da Batıya düşman oldukları için aldı değil mi S400leri...
    Bu yüzden biz hizmet edecekken coniye tüm hizmeti Yunan vermeye başlamış ve bu hareketimiz bizi o zevkten mahrum etmiş...
    Bir de ekonomi konulu başlıkta yazıyor bunu.
    Ulen artist parçası o yunan zevke düşkün olduğundan değil Batı tarafından önce borçlandırılıp sonra tecavüze hazır vaziyete getirildi...

Zat S400ü neden Ruslara karşı Suriyede çalıştırmadığımıza sitem etmiş. O konu ince bir konu. İdlibteki senin NATOnun sevgili vekalet teröristcikleri konu ile direkt alakalı, kapiş!
    Konu açılmışken o NATOnun karagücü PKKya gönderilen binlerce tır silahı nerelerine soktularda göremiyor gözlerin coni yamağı...

Velhasıl kelam NATO senden bayağı bi şey almış ve zevkün doruğundasın...
    Ve burası senin bildiğin ...hanelere benzemez, senin yedi sülaleni sermaye yapar Sivas Kongresinin mandaları sizi!

Yok mu bizden başka bi kemalist şu mandaya ağzının payını verecek?

Yoksa sizler de mi yeni CHPlisiniz?

6. https://odatv4.com/dunya/new-york-va...koposu--229953

Al sana NATO...

Al sana ABD...

Al sana müttefik...

Al sana ne veriyorlarsa BAS BAĞRINA...

Bak bu piskopos İstanbula geldiğinde ilk karşılayıp ayağına gidecek kim biliyor musun?

İmamınoğlu tabii ki...

Sonra ne diyecek bu hödük piskopos?

Ben ekümenikim...

Üstelik Kirile rağmen...

Oysa sana göre düşmanımız olan Ruslarla beraber olsak Fener ekümeniğim diyebilir mi?

Asla...

Ama sen illa NATOdan bi şeyler almak istersin yine de...

İstersen biz de veririz be uşağım...

7. https://www.aydinlik.com.tr/haber/fr...ylasimi-301322

Al sana NATO...

Al sana FRANSA...

Al sana müttefik...

Adamın cumhurbaşkanlığına aday olmuş

yüzlerce yıl sömürdükleri Afrikadan Mandelayı örnekleyerek Öcalan serbest kalsın ve hatta Nobel Barış ödülü alsın diyor...

Senin ödünün patladığı Taşnak ermenilerinin önemli hamilerinden Fransaaaa!

Aldığından fazlasını vermiş bize NATO...

Valla bize değil de sana ne verdiğini buraya yazmaya terbiyemiz izin vermez ...efsiz!

Sen hiç bi Rus politikacının Öcalan serbest kalsın dediğini duydun mu?

Sen hiç Çinli bir politikacının Öcalan serbest kalsın dediğini duydun mu?

Onlar istediğin zevki vermiyor mu sana ..efsiz!

8. Atatürk kitaplarının unutulmaz yazarı Yozdil ben nasıl Demirtaşçı olabildim diye şaşırmıyor, ama EskiAKP'nin aç ve açıkta bıraktığı seçmenin niçin hala kararsız olduğuna niçin Demirtaşcı 6 başlı YeniAKP cephesine oy vermeyeceğine şaşırıyor iyi mi!
    Sen eskiden böyle değildin DemirtaşSevicilere keleşe şarjör olmayın derdin sonra sana ne oldu Yılmaz? Patronun mu yazar arkadaşların mı seni Kürdistan Açılımcısı yaptı? Asrın liderini ABD'nin ve FETÖ'nün baskısına karşı yine de Kürdistan Açılımından vazgeçiren sen değildin şimdi kararsız olmasına hayret ettiğin EskiAKP seçmeniydi.. Açılım'ın getirisi götürüsünden 1 gram fazla olsaydı RTE ona sımsıkı yapışırdı sizin gibi enayilerin önüne fırlatıp atmazdı..

Sayfa 251/290 İlkİlk ... 151201241249250251252253261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •