Sayfa 254/570 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Herkese bol kazançlar dilerim , Kazancınız karınız bol olsun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Yıllar önce Hatek arz olduğunda 1 hafta tavan yaptı, 5 liradan arz edilen hisse kısa sürede 30 lirayı geçmişti. Ne hisseydi ama, şimdi ise yüzüne bakan yok.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet 2011 yılıydı ,7 yıl evvel nadir örneklerden biri

bir ikinciyi hatırlamıyorum belki vardır gözden kaçırdığım

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    evet 2011 yılıydı ,7 yıl evvel nadir örneklerden biri

bir ikinciyi hatırlamıyorum belki vardır gözden kaçırdığım
    2006 yılında Asyab vardı 3 lira açmış 5 liradan dönmüştü tekrar 3 liraya sonrada 12 lira. Örnek çok çok'ta bu terbiyesizlik yapıyor. Ben iki ay veriyorum, 20 üzerine atar. (İnşallah)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,624
    valla ben bu hisseden umutluyum

arzdan gelen parayı doğru kullanıp kısa vade yükümlülükleri sıfılamışlarsa ,karıda fazla tırpanlamayıp iyi temettü verirlerse

bilanço da göreceğiz bakalım olup biteni

karlılığı her yıl artan üstelik türkiye limanları içerisinde %1-1.5 gibi hacmi olmasına rağmen

iş hacmini artırma şansı olursa ki bunlar iktidara yakın, daha iyi yerlerde kalıcı olabilir

hisse yeni dalgalanmalar olacaktır ,zamanla oturacaktır ,şimdilerde huysuz at gibi ,bineni üstünden atmağa çalışıyor daha hızlı koşabilmek için

5. Şöyle ani bir hareket ile %10-15 yükselip nafakamızı verse süper olurdu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,624
    [QUOTE=Ahmet1972;1755346]2006 yılında Asyab vardı 3 lira açmış 5 liradan dönmüştü tekrar 3 liraya sonrada 12 lira. Örnek çok çok'ta bu terbiyesizlik yapıyor. Ben iki ay veriyorum, 20 üzerine atar. (İnşallah)

üstad ben bismillah deyip arzın ilk gününden itibaren hatek dışında pek hatırlayamadım da

asyab ın 12 ye gelmesi bir süreçti yanılmıyorsam

darısı bunun başına diyelim

7. [QUOTE=bahriyeli;1755714]
     Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    2006 yılında Asyab vardı 3 lira açmış 5 liradan dönmüştü tekrar 3 liraya sonrada 12 lira. Örnek çok çok'ta bu terbiyesizlik yapıyor. Ben iki ay veriyorum, 20 üzerine atar. (İnşallah)

üstad ben bismillah deyip arzın ilk gününden itibaren hatek dışında pek hatırlayamadım da

asyab ın 12 ye gelmesi bir süreçti yanılmıyorsam

darısı bunun başına diyelim
    İnşallah

8. ne kadar iyi adamlar var sürekli bu hisse ile ilgili yorumları okuyorum nedense zararına satanlar olsun yada uydurmasyon düşer diyenler olsun sürekli hissedekileri düşer düşer düşecek şöyle olsa düşer deyip uyarır olmuş bunlar bu kadar duyarlı bu kadar iyi niyetli mi ki hissedeki arkadaşları ile enpati kurup sürekli üzülüyor bırakın bu işleri delikanlı gibi yorum yazın düşerse de çıkarsada elinde hisse olmayana ne oluyor s.. gitsin başka yerde sallasın bonus bu hafta yüklenir karın temettüsü 1-2 aya kadar gelir bende yada benim gibi düşünenlerde sıkıntı yok kafamdaki fiyata ulaşana kadar satmıyor verdikleri paraları yemeyi düşünüyorum o kadar zaman alsat yaptım belki bu tür hisselerin verdiği paralar kadar kar kazanmadım desem yalan olmaz arada bakar işime devam ederim

Sayfa 254/570 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •