Sayfa 254/1005 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Viop LI

1. <<<<<<<<<<
    https://www.turkiyegazetesi.com.tr/b...-kimdir-968640

"ABD’nin en genç finans profesörü unvanını alan Erkan’ın bu başarısıyla üniversite yönetimi 2.5 asırlık tarihindeki mezuniyet sistemini değiştirerek 2 yıllık mezuniyet zorunluluğunu 1 yıla indirdi."
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Ben bu şekilde düşüşte erkenden çok mal aldım ama düşüşün düşüşü var, nokta atışı yapmak mümkün değil! yine de acele etmemek en iyisi! tahta yapıcı sert yukarı sürüyor ve sonrasında gelene malı yediriyor, sert yukarı giden tahtanın her kademeden alıcısı olur!
    Yükselen trendde düşüşe yakalanmak bu şekilde oluyor, sabah yukardan verdin ooo çok güzel kar ettin aynı gün gevşedi malı yerine koydun, trend devam ederse yaşadın ekmekli kadayıf misss miss ama düşüş devam ederse yükselen trend aşağı dönme ihtimali arttığı için tepeye yakın yerden mal almış oluyorsun ki eyvah ki ne eyvah düşüş birde yeni başladıysa üfff
    O yüzden trade işi iş değil

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    pırasa tarlasına ilk defa girmiş birinin başına gelebilecek en büyük felaket iyi para kazanmasıdır.
    Daha büyük bir felaket ise ikinci hareketinde de para kazanmasıdır.
    O kişinin sonunu getiren olay ise, üçüncü hareketinde de kar elde etmesidir!
    Rahmetli yaşar erdinç böyle demiş
    satabiliyorsan para kazanırsın,satamıyorsan zaten pırasa tarlasındasın
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yerel seçimlere kadar bir süre yumuşak giderler, yerel seçimlerden sonra muhalefeti jilet ile kazırlar. Geçen yazdım ayet hadis bilmeden iş yapmak artık çok zor olur.

Yurt dışına yöneticim ile çıktık adam bana domuz karpaçio ısmarladı, olacak şey değil, muhtemelen ziyan olmasın diye yedim.
    Tersi de olur, gel cumaya gidelim Levent Barbaros Hayrettin Pala Camisine diye kontrol edilir.

Bitmiş gibi, çevrede cami yok bahanesi de tutmaz.

Ariston yakınlardaysan birlikte bir namsz kılalım burada

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Faiz pek değişmiyor.

Burada faiz düşer ise sert satış gelir bence.

sasayı kazan dışımı bıraktın...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Mehmet simsek gelsede gelmesede zopa var bence pazartesiden itibaren. Simsek gelmezse kan golu olur. Gelirse yumusak inis ve politikalari beklerler.. faiz sebep enflasyon sonuc mu diye bakar piyasa

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borsa en akıllı ve zeki adamların yeri, burada akıl yeterli değil. Güçlü bilgi veya büyük para lazım.

Karşıdaki adam akıl ile değil para ile oynuyor olmayacağı olduruyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Yavuz
    @yavuzwe
    Merkez Bankasının başına Prof. Dr. Hafize Gaye Erkan geliyor

Şimdi ise Türkiye Merkez Bankası Başkanı olacak
    kimin geleceğinden ve CV'den ziyade neyi ne kadar yapmasına izin verilecek... önemli olan o... zaten rahat bırakırsan ortalama bir uni econ mezunu ile bile çok daha iyi halde olurduk.... yoksa faiz daha da düşecek, nas mas vs vs diye getireceksen mezarından çıkarıp Keynes'i getirsen yine faydası yok...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 254/1005 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •