Sayfa 262/359 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    14'ün de Sn. keko görüşmüştü,12'sin de bu karar çıkmış.Kararın bilindiğini varsayarak,Burcu Hanım'a güveniyorum.
    Ben görüştüğümde canlı işlemlerin eli kulağında denilmişti..gerekirse tekrardan görüşürüm..yalnız önemli olan benzer bir ürünün olmamasıdır...bence benzeri de yoktur..

2. İsim hakkina itiraz edilmiş olabilir belki

3.  Alıntı Originally Posted by Maximus Yazıyı Oku
    Ek 29954

greenx markasına itiraz gelmiş
    Marka ve logo tescil başvurusu bu. Büyük ihtimalle isim benzerliği nedeniyle itiraz gelmiştir. GreenX’in hizmete girmesini ve faaliyetlerini etkileyecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

26.01.2023 tarihinde “atpgreenx” marka tescil başvurusu yapılmış. 14.03.2023 tarihinde itiraz gelmiş, 27.10.2023 tarihinde itiraz kısmi kabul görmüş, 28.11.2023 tarihinde yayına itiraz kararına itiraz edilmiş, süreç devam ediyor.

“(6/1) Benzerlik / Karıştırılma ihtimali - Haklı bulunmuştur, (6/9) Kötü Niyet - Haksız bulunmuştur”

30.10.2023 tarihinde “atp greenx türkiye'nin ilk dijital yeşil enerji pazar yeri” marka tescil başvurusu yapılmış. 12.12.2023 tarihinde itiraz gelmiş. Süreç devam ediyor.

https://www.turkpatent.gov.tr/arastirma-yap

4. ozan abinin gözünde yeni gesan diyebilir miyiz acaba

5.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Marka ve logo tescil başvurusu bu. Büyük ihtimalle isim benzerliği nedeniyle itiraz gelmiştir. GreenX’in hizmete girmesini ve faaliyetlerini etkileyecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

26.01.2023 tarihinde “atpgreenx†marka tescil başvurusu yapılmış. 14.03.2023 tarihinde itiraz gelmiş, 27.10.2023 tarihinde itiraz kısmi kabul görmüş, 28.11.2023 tarihinde yayına itiraz kararına itiraz edilmiş, süreç devam ediyor.

“(6/1) Benzerlik / Karıştırılma ihtimali - Haklı bulunmuştur, (6/9) Kötü Niyet - Haksız bulunmuşturâ€

30.10.2023 tarihinde “atp greenx türkiye'nin ilk dijital yeşil enerji pazar yeri†marka tescil başvurusu yapılmış. 12.12.2023 tarihinde itiraz gelmiş. Süreç devam ediyor.

https://www.turkpatent.gov.tr/arastirma-yap
    Evet panik olacak bir durum yok, itirazların gelmesi de normaldir.
    Lansman bundan etkilenir mi? sormak isterim açıkçası.

6. Logo ve isim faaliyete geçtikten sonrada değiştirilebilir örnekleri cok

7. isim çok da önemli değildir bir şekilde değiştirilebilir önemli olan faaliyetin kendisidir...çalıştığım hastanenin adı dünya hastanesidir 2007 yılından beridir faaliyettedir....istanbuldaki dünya göz hastanesi isim benzerliği için dava açmıştı...süren davada davacı haklı görüldü ama buna rağmen aynı isim ile devam ediyoruz....=))) bizim hastane de mereto hastanesi ismini tescil etti..ne zaman ki yumurta kapıya dayandı o vakit de ismini hemencicik değiştirecek...o vakte kadar bu şekilde devam etmeyi düşünüyor hastanemiz..

demek istediğim o kadar da büyütülecek bir şey değil...yeter ki faaliyete engel bir şey olmasın...faaliyete engel olması için de bir şirketin ortaya çıkıp bu işi bizden kopyalayıp yaptılar demeleri gerekiyor...bunu söyleyebilecek de bir firmanın türkiyede olabileceğine ihtimal vermiyorum...çünkü atatp türkiyede bu işi yapabilecek tek şirket....dünyada da 3-5 şirketten biridir...

sıkıntı yok..yola devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

nacizane küçük bir teknik çalışma yaptım...
    bu teknik çalışmam çalışacak görünüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 262/359 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •