Sayfa 264/1044 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    günlükte sadece 200 desteği kalmıs

thtacı muhtemelen maviye desteğe bir kez daha değdirip oradan kaldıracaktır. 8.28 kırılımından sanra alınıp 9.30 dşrenci takıpedilmelidir.
    İşin içine yeni oyuncular girince gidişat değişebiliyor...

O nedenler planların işleyişinde sapma olsa da, hedefte sapma olmuyor...

Ben olaya müdahil olunca gidişat değişti. Sonra karşılıklı testler dönemi başladı...

Kısmet artık, ikna edebilmişsem beni yok sayarlar ve yeniden normal güzergâha girer...

Yani demem o ki; Teknik her zaman beklendiği gibi ilerlemez. Elinde güç olan istediği yöne çeker...

Bunu küçük tahtalarda her gün görüyoruz. Büyüklerin de çok bir farkı yok aslında...

Önemli olan strateji olmalıdır...

Mühür kimdeyse Süleyman O 'dur...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

peki tobo ya katılıyormusunuz
    Net bir TOBO yok ama zaten TOBO dediğin şey Elliot dalgalarının şekilsel ifadelerinden birisidir...

Ortada Elliot varsa TOBO olmasa da olur. Elliot çalışınca aynı kapıya çıkılır...

Sayımım doğruysa 1 ve 2 bitti. Şimdi 3 'e başlayacağız. Kısmet artık...

çok sağolun akçam grafiklerinıze bakayım çalışayım biraz

Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın T/A bu güzel çalışma için teşekkür ederim.küçük bir yatırımcı olarak gedzayla ilgileniyorum.ilk önce 10 tl seviyesinden sayın thejackalav'ın verdiği açıklayıcı bilgiler sayesinde aldım.2-3 ay sonra 16.85 ortalamayla (üzülerek)sattım.elime nakit geçince 20.81 ortalamayla tekrar aldım.2-3 ay sonra 40.318 ortalamayla sattım.bu süreçte grafik ve yorumlarınızdan çok istifade ettim.çok teşekkür ederim.içi dolu hedefi büyük maraton tahtası gedza'yı izliyor ve takip ediyorum.uygun bir zamanda tekrar yatırım yapmayı düşünüyorum.bir ricam olacaktı algyo hakkında çalışma yapmanız mümkünmü? eğer bu çalışmayı yapamassanızda anlayışla karşılarım.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

ALGYO için sanırım hedef grafiği istenildiğini düşünüyorum...

O nedenle Aylık çalıştım ve aşağıdaki grafiği elde ettim...

Bu yıl içerisinde hedef ulaşırsa maksimum 60 seviyesi görünüyor. Daha erken ulaşırsa muhtemelen 55 seviyesi karşımıza çıkıyor...

Şu an için bu kanalı kırıp daha yukarılara gitmesini ben beklemiyorum ama az önce de dediğim gibi para kimdeyse grafiği o çizer ve istediği yere istediği zaman götürür...

O nedenle hedefi görünce değerlendirmek gerekir. İllâ kalınacak olunursa ana para çekilip, kârı ile devam edilebilir...

çok sağolun akçam grafiklerinıze bakayım çalışayım biraz
    İllâ benimki doğru diye bir şey yok elbette...

Bakış açısı değişir. Her çalışmanın arkasında bir mantık ve strateji olduğu sürece işe yarar ve doğrudur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    üstat benzinci dikkat demeni bekliyorum)
    Sen söyleyince bakayım dedim de abi. Brent de düzeltme var.Onunla alakası var mı bilmiyorum ama TRCAS saatlikte güzel bir yere gelmiş koçari abi dediği gibi küreci onayını alacak yerde. Ortam müsait olur mu bilmem ama Tahtada lot kalmayacak şekilde 1000-3000 lotla işlem yapıyorsa işlem tamam gibi görünüyor. saatlik grafik dikkatinizi çekerim. Tahtacı cuma günleri ve cuma namazı saatinden sonra işlem yapmayı seviyor. Dinibütün biri sanırım. Yani Cuma namazı saatinden sonraya kalır mı bilmem. sadece YORUM..
    Yeni poz açacaklar 4.90-5.02 aralığını da bekleyebilirler.

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,169
    *PUTİN, KENDİSİNE "KATİL" DİYEN BİDEN'E İLİŞKİN SORULARA "BİDEN'E SAĞLIK DİLİYORUM" YANITINI VERDİ

(18/03/2021 - 14:37:28)
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sen söyleyince bakayım dedim de abi. Brent de düzeltme var.Onunla alakası var mı bilmiyorum ama TRCAS saatlikte güzel bir yere gelmiş koçari abi dediği gibi küreci onayını alacak yerde. Ortam müsait olur mu bilmem ama Tahtada lot kalmayacak şekilde 1000-3000 lotla işlem yapıyorsa işlem tamam gibi görünüyor. saatlik grafik dikkatinizi çekerim. Tahtacı cuma günleri ve cuma namazı saatinden sonra işlem yapmayı seviyor. Dinibütün biri sanırım. Yani Cuma namazı saatinden sonraya kalır mı bilmem. sadece YORUM..
    Yeni poz açacaklar 4.90-5.02 aralığını da bekleyebilirler.

sağol kaptan 6.27 den beri maliyet düşürüyoruz)Herkes bıktı demekki vakit geliyor yavaj yavaj)

Bu arada kuzularıda yüksek rakıma çıkarsak yavaş yavaş yaylalarda dimi)
    Burada paylaşılan hiçbir görüş, fikir,eylem v.s yatırım tavsiyesi değildir.G.P

Sayfa 264/1044 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •