Sayfa 277/651 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    İşte öyle bişiy.
    ravi kardeş seni görmek güzel..bu gün de 1,80 den aktiften alarak biraz destek attım...aslında bu gün gerelden de çıkmıştım tamamını buraya taşıyayım diye düşünüyordum ama son anda vazgeçtim...tüm yumurtaları tek sepete koymayalım diye düşündüm....

gerelde bu hafta sonu bayağı paylaşımlar yapmıştım...herkes p.tesi eskili açılmasını beklerken ben yaptığım yorumlarda tam tersini savundum...sonuçta ben haklı çıktım...4,17 den beri ve yaklaşık 10 gündür taşıdığımı gerelleri bu gün 5,58 den verdim...sabah 5,84 görülmüştü o zirveden satma fırsatını kaçırdım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ravi kardeş seni görmek güzel..bu gün de 1,80 den aktiften alarak biraz destek attım...aslında bu gün gerelden de çıkmıştım tamamını buraya taşıyayım diye düşünüyordum ama son anda vazgeçtim...tüm yumurtaları tek sepete koymayalım diye düşündüm....

gerelde bu hafta sonu bayağı paylaşımlar yapmıştım...herkes p.tesi eskili açılmasını beklerken ben yaptığım yorumlarda tam tersini savundum...sonuçta ben haklı çıktım...4,17 den beri ve yaklaşık 10 gündür taşıdığımı gerelleri bu gün 5,58 den verdim...sabah 5,84 görülmüştü o zirveden satma fırsatını kaçırdım..
    pek çekingen gördüm gentaşı az dürtmeyince anlamıyo. biraz muziplik yaptım gören olmuştur.

3.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    pek çekingen gördüm gentaşı az dürtmeyince anlamıyo. biraz muziplik yaptım gören olmuştur.
    süper yapmışsın dostum..eline sağlık...umarım şu çapsız speği bir güzel döversin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. süperkahraman kolayına yetişmiyor hele de türkiye de zor wallahi. destek oluyoz yanındayız her daim garibanın, mazlumun, yiğidin.

5. 1,45 ten itibaren 1,71 e kadar düzenli aralıklarla son 6 aydır piyasaya satış yapan patron (Genpaz) artık satış yapmıyor gibi.
    Yapmayacağını da tahmin ediyorum şahsen . Acaba yıl sonu mali tablolarının iyi geleceğini mi gözlediler? Umarım öyledir ki, çıkışı teyid eden başka bir etken daha ortaya çıkmış olur.
    Bekle gör...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    süper yapmışsın dostum..eline sağlık...umarım şu çapsız speği bir güzel döversin...
    yok dostum benim sadece niyetim iyi.

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    egitimde siddete ve zorbaliga karşıyım.
    ha bi de ben daha önce dediğim gibi zorbalığa karşıyım.

alıcı kurumlar

satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

Sayfa 277/651 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •