Onemli Gunler Banner
Sayfa 28/774 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 217 - 224 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Üstad maliyetiniz sizin nasıl 1:83 halka arz fiyatı 1:98 degilmiydi öğrenmek ve bilgilenmek için sordum yanlış olmasin

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Al- satla canım al-satla

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Evet haklısınız tavana fazladan yazıldı.9.000.000 lot piyasa arzına 25.000.000 talep gelmesinide kafadan yazmışlardı.saka gibi tavandan alamayan dolmuş buraya yarın 2.55 den alırsınız gayri

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Al- satla canım al-satla

Yok abi daha yeni açıldı bende en düşük 1:94 gözüküyor sorum 1:83 e düşürdüm derken halka arz ona katılınca daha ucuz mu alıyoruz eğer öyleyse trabzon liman falan halka arz olacak ona girecem o yüzden soruyorum

Kayserili bi ara Marshall a uğrasana

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Evet haklısınız tavana fazladan yazıldı.9.000.000 lot piyasa arzına 25.000.000 talep gelmesinide kafadan yazmışlardı.saka gibi tavandan alamayan dolmuş buraya yarın 2.55 den alırsınız gayri

Kardeş lafın banaysa eğer .ortalama maliyet 2.16 ...11 bin küsur aldım.hem de krediyle....senin gibi düşük maliyet yok yani...sen bir istersen ben beş isterim yükselmesini...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kayserili bi ara Marshall a uğrasana
    Marshalli allh tan 57 den aldım 61:45 den sattım ama şuan bile alim yerinde bana göre bi haftaya eski yerine gelir

7. Yok arkadaşım sana değil .yarın bende hisseden ayrılacağım ama bu fiyattan değil .çok mrshala dikkat et fazla şişmiş .sonra boya kovası üzerine dökülmesin.Bendeki tamamen şans bende sizin gibi acemi yatirimciyim.Para desen fazla yok sallıyorum tutuyor

Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku
    Yok abi daha yeni açıldı bende en düşük 1:94 gözüküyor sorum 1:83 e düşürdüm derken halka arz ona katılınca daha ucuz mu alıyoruz eğer öyleyse trabzon liman falan halka arz olacak ona girecem o yüzden soruyorum

Arkadasim Trabzon liman çok pahalı ben girmem .Ama kesin bir anlaşma yapmışlardır.speklerle belli olmaz bana pahalı geldi.glyho daha ucuz ...

Nakit kraldır.

Sayfa 28/774 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •