Sayfa 28/350 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 2797 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. nasıl keyifler? nefes alabildikmi?

2. pek iyi oldu valla nefes almak ne kelime oksıjenlendık resmen
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

eğleniyormuyuz.
    .....yorgun demokrat.

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    pek iyi oldu valla nefes almak ne kelime oksıjenlendık resmen
    her gecenin bir sabahı vardır. bu sistemler içinde çok geçerli. sistemin maxdd sini, maxdd sonrası eski zirveyi ne kadar aştığını vs. iyi bilirseniz sistemler arası geçişle hatta sistemi TERS kullanarak daha çok verim alınabilir.

hisselerin futures larda işlem yapan varmı ?
    var ise

derinlik ne durumda. bilgi verebilecekler varmı. vade durumları vb.
    .....yorgun demokrat.

6. epeyce bir süre önce olan bişey ,
    o zaman otomatik işlem yapacak yazılım yok , sistemi bi yazılımda çalıştırıp saatte bir şartlı emir girip/değiştirerek takip ediyorum.
    bugün gibi hatırlıyorum , şortum, xx.625 de stop var . dedim bu buralardan döner 625 de olması gereken emri 750 ye çektim. bi saat sonra bakınca gördümki 725 e kadar gelmiş sonra çökmüş 1500 puan. tek bi kararda 2000 puan üstünde kar etmişim. longa girecek sonra tekrar şorta dönecek sisteme uysam. Keyfime diyecek yok tabi. ben anlıyorum bu işlerden , piyasanın ruhunu okuyorum falan.

Bu böyle 2-3 ay devam etti , benim müdahaleler yani.
    sonra oturdum bi hesaplıyım ne yapmışım diye çıkardım emirleri olması gerekenleri benim oynamaları falan. sağlam bi rakam bekliyorum , sonuçta piyasanın ruhunu çözmüşüm ya. yalnız rakamlar bir garip. tekrar hesap sağlama falan , 3 ayda 16,000 puan zarara sokmuş benim müdahaleler hissettirmeden . şok tabi
    o gün bu gündür sisteme elimi sürmem ,
    öyle geçmişe bakıp gelecek tahminleri ,sistemin tersi işlem açmalar falan , bu yolun sonu hayırlı değil arkadaşlar . Piyasa sopa atmaya karar verince boynunu büküp sessizce sopanı yiyeceksin. çok kıpraşırsan sopanın dozu artar sadece .

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hisselerin futures larda işlem yapan varmı ?
    var ise

derinlik ne durumda. bilgi verebilecekler varmı. vade durumları vb.
    Ben bir süre test yaptım. Hatta tek lotla garan vadelisinde fiyatı tabana yakın indirmişliğim var

Hisse vadilileri çok sığ. Endeks vadeli dışında dolar vadelisinde testler yapıyorum bir süredir. Eğer 1 ay kadar sanalda kar edersem küçük bir miktar canlıya alacağım.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

teşekkürler üstat.. tahmin ettiğimden çok çok daha fazla sığ ozaman.

orada ekmek yok anlaşılan
    .....yorgun demokrat.

Sayfa 28/350 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •