Sayfa 28/91 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 217 - 224 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1.  Alıntı Originally Posted by eSPe Yazıyı Oku
    uzerine basa basa soyluyorum.. su an hissenin yurudugu yol normalin disinda.. her an, hersey olabilir.. belki gorur 1 tl.. belki gorur 20 tl.. sonuna kadar bekleyecegim.. sabir sabir sabir.. ne olursa olsun..!!
    Dostum sen hayaller aleminde yasiyorsun sirketin dogru durust faaliyeti bile yok sen 20 tl den bahsediyorsun enteresan

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. sen yazdiklarimi bi tekrar oku kardesim.

3.  Alıntı Originally Posted by eSPe Yazıyı Oku
    sen yazdiklarimi bi tekrar oku kardesim.
    Okudum kardes sen bi yandan sirket patronuna salliyon bi taraftan ucacak kacacak diyon manupulatif dandik bi hisse bende bu hissedeyim ama senin kadar heyecanli degilim

4. patrona tepkiliyim, evet. cunku firmanin borsa oncesini biliyorum, eveliyatini biliyorum. ucacak kacacak tarafi hisseyi kontrol edenle alakali. bir de sirketten gelecek olumlu seylerle alakali. heyecan tarafina gelirsen de, hesabimin goruntusunu buraya koyacak halim yok. ne mezunusun bilmiyorum ama sen yine de benim yzdiklarimi 3-5 defa daha oku. o kadar yazilan arasindan tek cektigin 20 tl olmus. akli basinda adamsan, zaten kendi dusuncelerinle hareket edersin. bu hisseye de ben dedim diye girmedin. daha 24 saat gecmedi ben "ama 1 tl, ama 20 tl" diyeli. varsa da bi rahatsizligin, sat cik. baska kagit al kardesim. zorla tutan yok seni.

5.  Alıntı Originally Posted by eSPe Yazıyı Oku
    patrona tepkiliyim, evet. cunku firmanin borsa oncesini biliyorum, eveliyatini biliyorum. ucacak kacacak tarafi hisseyi kontrol edenle alakali. bir de sirketten gelecek olumlu seylerle alakali. heyecan tarafina gelirsen de, hesabimin goruntusunu buraya koyacak halim yok. ne mezunusun bilmiyorum ama sen yine de benim yzdiklarimi 3-5 defa daha oku. o kadar yazilan arasindan tek cektigin 20 tl olmus. akli basinda adamsan, zaten kendi dusuncelerinle hareket edersin. bu hisseye de ben dedim diye girmedin. daha 24 saat gecmedi ben "ama 1 tl, ama 20 tl" diyeli. varsa da bi rahatsizligin, sat cik. baska kagit al kardesim. zorla tutan yok seni.
    Gel istiyosan sana istatistik dersi vereyim kardes bisey bildigin yok teknik bilgi sahibi degilsin burdan sallayip duruyon zararimi ver cikayim o kadar cikmami istiyorsan

6. sen haklisin, sen buyuksun. hayirli aksamlar.

7. zararda olan arkadaslar vardi, karda iken hemen ciksinlar. 2.02 su an. anlik.

8.  Alıntı Originally Posted by eSPe Yazıyı Oku
    zararda olan arkadaslar vardi, karda iken hemen ciksinlar. 2.02 su an. anlik.
    Aynen dostum 2.03 den hepsini bosalttim geride kalanlara ALLAH sabirlar versin ALLAH a emanet olun

Sayfa 28/91 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •