Sayfa 280/651 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Bugünkü hacim çok yüksek olmuş bu hiç iyi olmadi

2. millet elde kalanları iteliyor... tek beklenti Hürriyet’in haberinin doğru çıkması bence...Akgiraya göbekten bağlıyız..yatırıp yatırıp kaldırıyor bizi.. başına birşey gelmese bari..uşakları reddi miras yapar çekilir aradan..

3. Hürriyetin haberinin doğruluk payı olsaydı o haberi sizdirmazlardi hisseleri toplayıp sonra haberi yayinlarlardi bu tür haberler genelde mal satmak için kullanılır amacına ulaştılar milyonlarca mal sattilar

4. haber yalan değil doğru ve bimex te yalanlamadi ama sadece zaman lazım toplayıp ucuracaklar kağıdı bence

5. Bugün alan ky olabilir mi? Gözaltı pazarından hangi ky bu kadar alım yapmayı göze alır ki..
    Bimeksteki ky nin %90 ı bu forumu okuyor, varsa bugün alım yapanlar bir zahmet yazsınlar buraya,
    Bu işlem hacminin ky ile gerçekleştiğini sanmıyorum, kaldı ki ben bu kadar zarara rağmen maliyet düşürmeye bile cesaret edemiyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Bugün alan ky olabilir mi? Gözaltı pazarından hangi ky bu kadar alım yapmayı göze alır ki..
    Bimeksteki ky nin %90 ı bu forumu okuyor, varsa bugün alım yapanlar bir zahmet yazsınlar buraya,
    Bu işlem hacminin ky ile gerçekleştiğini sanmıyorum, kaldı ki ben bu kadar zarara rağmen maliyet düşürmeye bile cesaret edemiyorum..
    Bugün alan KY tabiki ... işbankasındakilerin 40 bin tanesini ben aldım mesela
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

7.  Alıntı Originally Posted by kesebe Yazıyı Oku
    Bugün alan ky olabilir mi? Gözaltı pazarından hangi ky bu kadar alım yapmayı göze alır ki..
    Bugünkü alislara bakınca ky diyebilme ihtimalimiz var ama satanlar ky degil satıcı aracı kurumlar ky kullandığı aracilar değil

8.  Alıntı Originally Posted by robben69 Yazıyı Oku
    Bugün alan KY tabiki ... işbankasındakilerin 40 bin tanesini ben aldım mesela
    Ilk defame girdiniz, yoksa ortalama dusurmek icin mi ?

Sayfa 280/651 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •