Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: YATAS - Yataş

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1877996

haftalık hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin
    bir hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. işlemi anlayan var mı sanki yatırım finans veya bir ekip açığa satış bombardımanına tabi tutmuş. patronda izin vermeyip karşılamış gibi anlıyorum ben. finansmanın elinde bu kadar lot yok. eğer anlaşma yokta böyleyse finansmanı gerecek demektir patron. gelecek hafta çok harekete gebe o zaman. başka düşüncesi olan varmı.

genel para girişi / para çıkışı

4. 17 Mart 2018 - 18:22
    www.borsagundem.com
    Tweetle
    Paylaş
    +1
    Linkedin
    WhatsApp
    THY, Halkbank, Tekfen Holding, Sasa, Yataş ve Bera Holding, FTSE Gelişmekte Olan Avrupa Endeksi’ne dahil edildi.

FTSE Russell, FTSE Global Hisse Senedi Endeks Serileri yarı yıl gözden geçirmesinde Türkiye'den THY, Halkbank, Tekfen Holding, Sasa, Yataş ve Bera Holding'i büyük, orta ölçekli, küçük ölçekli şirketler endekslerine ekledi.

Türk Hava Yolları'nı FTSE Gelişmekte Olan Avrupa orta ölçekli şirketler listesinden, Büyük Piyasa Değerli Şirketler listesine ekleyen FTSE Russell, bu listeden çıkardığı Halkbank'ı ise Orta Ölçekli şirketler listesine aldı. Orta ölçekli şirketler listesinde Tekfen Holding'e de yer verdi.

FTSE Gelişmekte olan Avrupa küçük ölçekli hisseler listesinde ise Sasa Polyester, Bera Holding ve Yataş'a yer veren FTSE Russell, listeden Tekfen Holding ve AvivaSA Emeklilik'i çıkardı.

FTSE Tüm Dünya listesine ise Türkiye'den Tekfen Holding dahil edildi. FTSE Russell'in endekslerde yaptığı değişiklikler 16 Mart Cuma günü seans kapanışın ardından 19 Mart tarihinde yürürlüğe girecek.

5.  Alıntı Originally Posted by slm333 Yazıyı Oku
    işlemi anlayan var mı sanki yatırım finans veya bir ekip açığa satış bombardımanına tabi tutmuş. patronda izin vermeyip karşılamış gibi anlıyorum ben. finansmanın elinde bu kadar lot yok. eğer anlaşma yokta böyleyse finansmanı gerecek demektir patron. gelecek hafta çok harekete gebe o zaman. başka düşüncesi olan varmı.

37,26

görüyorsunuz mükemmel
    anlatmaya gerek yok
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

6. Perşembe günü Meksa yatırım ın , Credit Suisse nin , Yatırım Finansmanın alımları DEUTSCHE BANK a virman olmuş,
    Emeklilik fonlarıda kücük de olsa 11200 alım olmuş.

YAVAŞŞŞ YAVAŞŞŞ YATAŞŞŞŞ

tipitip bombastic
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

7. ortaklar son haftalardaki hacimleri bu günlere kadar hic gormemistik nerden satacak bu adamlar merak ediyorum.

8. Günaydın ortaklar,
    Bgc partners'in 5 mart tarihli raporunu buldum, 40.9 hedef fiyat verilmiş.

https://www.researchpool.com/provide...l409-41-upside

Lenovo P1c72 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 280/577 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •