Sayfa 288/690 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

terbiyesiz adam bak benim ayarlarımı bozma hayatının hatasını yapmış olursun !
    investing'te hayek nick'i alıp orda ki yatırımcıları etki altına almak nasıl bir ahlaksızlıktır ?
    yakışıyor mu bir insan evladına !
    burda bir sürü insan var yatırımcı var, bana mı soracaklar hangi hisseyi alacağım diye az akıllı ol.
    bu forumda yığınla insan analiz yapıyor, merak ediyorum niye tek benimle derdin var ?
    Burası investing değil, rtalb sayfasında milleti gazladığın adamlar yok burda.
    Bir daha benimle muhatap olma , kötü konuşurum !
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Yazmiyacaktim, hayek özelden terbiyesiz bir cümle yazdığı için burdqn yazıyorum. Öncelik ile haddini bil ve terbiyesizlik yapma. Sonrasında, milleti yargilayacagina. Önce bir sapkani önüne koy ve düşün.simdiye kadar yaptığın hangi analiz hisse fiyatına olumlu katkı yaptı, bırak olumluyu girdiğinden beri stabilize kalmasına sağladı. Ama herseferinde algı ile ya sattirmamaya yada hisse aldırmaya neden oldun .. çık bir kerede ben yanıldım de ve herkesten özür dile. Sen bu hisseyw yorum yazdığında bu hisse kaç paray di ? Şimdi kaç para? Ve sen burda olduğun sürece bu hisse çıkmayacak. Bu lafı mı unutmayın. Ve bir gün hayek bunları bizde hesap edemedik diyerek burdqn ayrılacak. Sakın bir daha bana terbiyesizlik yapma.bir dahakine bu kadar efendi olmayıp, senin seviyene ineceğim.. umarm zararı olan herkes en kısa sürede zararını çıkarır. Ve kim ki bilerek ve isteyerek yatırımcıyı zarar ettiriyor Allah belasını versin. Ben artık yokum. Çünkü sen burdq olduğun sürece bu hisse hep ya geri yada stabilize kalacak.

Ve kim ki bilerek ve isteyerek yatırımcıyı zarar ettiriyor Allah belasını versin. Ben artık yokum. Çünkü sen burdq olduğun sürece bu hisse hep ya geri yada stabilize kalacak.
    Yok öyle ! kim ki burda veya başka forumlarda yatırımcıyı bilerek isteyerek yanlış yönlendiriyor, zarar ettiriyorsa çoluğundan, çocuğundan, anasından, babasından,yedi sülalesinden çıksın. Tüm sülalesinin Allah bin belasını versin. Amin !

3. Amin, ecmain...

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Yok öyle ! kim ki burda veya başka forumlarda yatırımcıyı bilerek isteyerek yanlış yönlendiriyor, zarar ettiriyorsa çoluğundan, çocuğundan, anasından, babasından,yedi sülalesinden çıksın. Tüm sülalesinin Allah bin belasını versin. Amin !
    Aynı şeyi yukardq yazdım. Ama dediğim gibi, ben kendi düşüncemi söylüyorum, senin olduğun her hisse düştü, sen hep yanildin yada yanilttin. Ve ben senin olduğun hiçbir hissenin çıkacağına inanmıyorum. Bu hissede yaptığın algiyla milleti ya sqttirmadin, yada beklentiye sokup aldırdın. Ben sen olduğun sürece bu hissenin çıkacağına inanmıyorum. Artık karsilikli kötü niyete yönelik beddualarımizi yaptıysak.. Allah takdir etsin. Ama unutmayın. Bu adam burdq olduğu sürece bu hisse çıkmayacak. Ve bu adamda beklenti yaratıp analizleri ile bu düşük fiyatı zamana yayıp normqllestirecek. Benim düşüncem bu yatırımlar. İnanıyorum ki zaman beni haklı çıkaracak.

5. Kim ki birini adına çalışıyor Allah belasını versin. Bana yazma artık, tadımız iyice kaçmasın.

sen niye investingte hayek diye nick açıp insanları kandırıyor, yanıltıyorsun hala konuşuyor. Hele ki investing tam gariban yatırımcının 3 kuruşunu değerlendirdiği yer, bir şeyler öğrenmeye geliyor
    para kazanılır kaybedilir, ama sen insani değerlerinin tamamını kaybetmişsin.
    Yazık sana, utanmanda yok
    investing rtalb forumunda insanları nasıl gaz verdin ? utanmadan o insanların ahını aldın ! benim yukardaki ifadem ortada ben seninkine amin diyorum ? hadi sen de benim ki için amin de!
    konu kapansın

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen niye investingte hayek diye nick açıp insanları kandırıyor, yanıltıyorsun hala konuşuyor.
    para kazanılır kaybedilir, ama sen insani değerlerinin tamamını kaybetmişsin.
    Yazık sana, utanmanda yok yazıyorsun.
    Bak uzatma.. insanları kandiranin, yanıltanin. Bunu bilerek ve isteyerek yapanın a.nsinib*, avradını yedi sülalesini buradakiler s.ksin. Senden bekliyorum. Hangi mesajım ile kimi nasıl yanıltmak istemişim. Bekliyorum.

niye hayek nicki ile investingte yazıyorsun
    Bak uzatma.. insanları kandiranin, yanıltanin. Bunu bilerek ve isteyerek yapanın a.nsinib*, avradını yedi sülalesini buradakiler s.ksin. Senden bekliyorum. Hangi mesajım ile kimi nasıl yanıltmak istemişim. Bekliyorum.

Sayfa 288/690 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •