Sayfa 289/563 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Çocuk çocuk yazılar. Hadi aldın diyelim, ertesi gün sana 2 yıl işlem yasağı, kağıtlara da bloke gelir. Burada halâ kiminle dans ettiğini bilmeyen bazı arkadaşlar var. Görüyorum, üzülüyorum.
    Niye yasak gelsin ki, cem okullu doğan holding aldı 1 günde sattı da yasak mı geldi, orası hiç belli olmaz, herkezin de kendine göre düşüncesi kazancı var, sen kendi çocukluğuna bak, saygısızlık yapma

2. Bir zamanlar Işıklar Grubu çetesi vardı. Halen aktiflermi bilmiyorum. Işıklar yatırım holding, Cemaş, Niğbaş ve bir de başka bir ışıklar şirketi.. Kendi aralarında borç verirler, sonra birbirlerine tahsisli sermaye artırımı yaparlardı, al gülüm ver gülüm. Borsadaki yatırımcı kan ağlarken, kağıtlar tuvalet kağıdından hallice iken bunlar al gülüm ver gülüm. Yıllarca sürdü bu dalavere. İnşallah benzerini burada yaşamıyoruzdur..

3. İhlas grubuda benzer bedelli bedelli milletin iliğini kurutuyorlar, benziyor biraz sanki yan profilden, hayırlısı ��

4. Bilanço yu da açıkladılar, artık bedelli para teslim işlemleri tamamlanmalı ki önümüzü görelim

5. Uzmanlık sorusu..bir hissenın çok ucuz olması verilerinin olağanüstü olması..mutlasa pirim yapacağı ve yatırım yapılması gerekir.. çünkü kazandıracak anlamına gelir mi

6. Adam akilli alıp satan yok bakalım nolacak.
    Yuzde 5-10 unu alacak kadar nakitim olsa her gün toplardim. Parasi olanlar, fonlar, yatirim şirketleri neden toplamıyor bu fiyattan anlamiyorum.

7. Güven yok, istenilen ortam bu, zamanı onlar için gelene kadar bekleyecekler, sonra alacaklar, mesela bitcoin gibi, 2010 yıkında kaç kişi aldı, kimse almadı,

hayir
     Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Uzmanlık sorusu..bir hissenın çok ucuz olması verilerinin olağanüstü olması..mutlasa pirim yapacağı ve yatırım yapılması gerekir.. çünkü kazandıracak anlamına gelir mi
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 289/563 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •