Sayfa 29/303 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2419 madde; 225 - 232 arası.

Konu: The last of the mohicans

1. Merhaba ,

rica etsem nugyo sayımı yapabilir misiniz?

Saygılar

2. Elliot a inancim var ama sayin mohikan sizinkine inancim kalmadi 97 kurustan beri escom sordum 40-50 kurus arasi bi hedef verdiniz.simdi 1,44 leri gordu dahada ne olir bilmiyorum yuzde 100 dusecegine yuzde 50 yukseldi.bu saatten sonra 40 kurus olsa ne olur.

Sent from my TURKCELL T50 using hisse.net mobile app

3. Milpa icin yok elliot amca adina 30 kurus hedef verdiniz satiminiza guvenerek ozaman 82 kurustu simdi 1,36 lardan dondu bundan sonra elliot sayiminiz 30 kurus olacak deseniz ne olur.

4.  Alıntı Originally Posted by arfat55 Yazıyı Oku
    Milpa icin yok elliot amca adina 30 kurus hedef verdiniz satiminiza guvenerek ozaman 82 kurustu simdi 1,36 lardan dondu bundan sonra elliot sayiminiz 30 kurus olacak deseniz ne olur.

Buradaki yorumların tersini yaparsanız çok kazanırsınız.Ben böyle yaparak baya kazançlı çıktım.Hisseleri de tek tek sayabilirim.Biri hallbank diğerlerini arşivde formda bulabilirsiniz.

5. salt elliot prensibi ile analiz eden kişiler ve onları izleyenlere altın öğüt ;

bir elliotcu yanlış sayım yapıp tahminlerinde yanılmaya başladıysa; ondan sonrakı bütün tahminleri uzunca bir süre fiyasko çıkar ki elliotcuların çok büyük kısmı böyledir.

lakin izlediğiniz bir elliotcu arka arkaya başarılı tahminler yapıyorsa; doğru yerden yakalamıştır sonrakı tahminleri de doğru olacaktır.

6. Mohikan Hocam,

Dolar/tl de yükseliş bu hafta devam eder mi? Bir de altın sayımı da yapabilir misiniz?

Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku
    her ew cinin kendine göre sayım tarzı vardır, 100 ew analistini aynı hissede sayım yaptırmışlar hemen hemene hepside farklı sayım yapmış.
    Bense böyle düşünürüm, ki buna sayılar karar verdiği için böyle düşünürüm fibolar gibi baktığımızda tl miz, hep bir noktada birleşen üst üste gelen fibo expansiyonellerin çakıştığı yerden dönüşe geçmiş, 1 ci dalga diye etiketlediğim yerde geri geliş oranı düşük olduğundan bu kırmızı 4 ün daha derin geri gelişe maruz kalacağı aşikardır.
    yatırım tavsiyesi değildir, sadece senaryodan ibarettir çalışmam.

Kendi düşüncemi yazayım, ileride bakarız son duruma.
    3.56xx dan başlayan hareket bana göre b düzeltmesi olup,
    3.68-3.75 arası bir yerde sonlanır diye düşünüyorum.
    Daha sonra c düzeltmesi ile 3.56 altında bir dip yapmamız gerekir bu düşünce ile.
    Ama bırakın 2.87 USD değerini, 3.30 altında bir USD rakamını kesinlikle beklemiyorum.
    Hatta, bırakın 2.87 yi, 3.10 altında bir USD görürsem, ben kesinlikle bir daha foruma yazmam.

Bu arada Bist te beklentimi koruyorum,
    868xx-84000 aralığı.

Alıntı Originally Posted by arfat55 Yazıyı Oku
    Elliot a inancim var ama sayin mohikan sizinkine inancim kalmadi 97 kurustan beri escom sordum 40-50 kurus arasi bi hedef verdiniz.simdi 1,44 leri gordu dahada ne olir bilmiyorum yuzde 100 dusecegine yuzde 50 yukseldi.bu saatten sonra 40 kurus olsa ne olur.

Birisinin verdiği emekleri hiçe sayıp çamur atmadan önce için gerçek belgeleri esas alacaksınız.

Mipaz'da 4 ay önce kısa-orta-uzun vadeli sayımlarını yapmışız.(eski son kızılderili-1 topiğinde 29 ekimde, isteyen bulabilir)

O zaman senin dediğin gibi (0.82 değil) 0.97 imiş, 1.15-1.20 hedef vermişiz, 1.38 görmüş, bugün tekrar 1.08 görmüş. Ağlayıp sızlayacağınıza bugün tekrar alabilirdiniz.

Üşenmedim o topikten direkt alıntı yapılamadığı için indirekt yolla alıntı yaptım.

Grafik linkleri bozuk, kendi b.sayarımdan sayımları bulup çıkarttım.

Escom ise 2 kez sorulmuş ve saymışım. 4 ay önce 30 ekimde (senin dediğin gibi 0.97 değil) 1.17 imiş,kasım başında 1.06 imiş.

Sonra aralık başında 0.97 görüp, şubatta 1.44 gördükten sonra bugün 1.36'dan kapanmış.

Bu hissede bir dip daha öngörmüşüm, uzun vadeli hedefleri vermişim.

Yani neyi kaçırmışsın ben anlamadım?

Neyin peşindesiniz?

Bir hissenin %10 yükselip düşmesiyle kimden neyin hesabını soruyorsunuz?

Sen kısa vadeci, vur-kaç yapan şampiyonlardan isen kesinlikle yanlış yerdesin.

Biz kimseye al-sat tavsiyesi yapmıyoruz zaten.

Eğer en düşükten alıp en yüksekten satmaksa, bunun yeri bu topik değil.

Forumda vardır öyle attığını vuran atıcılar, onların topiğine takılacaksın, ya da avcılar kulübüne müracaat edeceksin.
    DUHUL : 1999

Sayfa 29/303 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •