Sayfa 29/78 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 618 madde; 225 - 232 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. Düşmeyen hisse derken
    Espiri niyetine demiştim
    Ama çok yüksek teknoloji
    Üreten bir şirket olduğu gerçek bakalım
    Önümüzdeki günler ne gösterecek

2.  Alıntı Originally Posted by Space Defence Yazıyı Oku
    Lağım fareleri hiçbir zaman lağım faresi olduğunu kabullenmezler.Aynı algı çalışmalarına devam ederler.Onların gözü hep sizin ceplerinizdedir .Tüm borsa camiası şu an sdttr yi konuşuyor.Bu ortamda size mal sattırmaya çalışmaya devam edecekler.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    bu pıyasanın gerızekalısı bıtmez..ben bıtırmeye çalıştım ama bıtmedı..dün borsaya gırmıştır ama herhaltı bıldığını sanır..gerızekalı ben bağlamışımdır üç mılyon yuzde ellısı 1.5 mılyon eder bu bana yeter derım..ama adam gerızekalı bağlamıştır 30-40 bın onla zengın olma hayalı kurar senın ışıne o gelıyorsa al bekle ..ben sana malını satmı dedım..mal senın para senın..buradakı üç beş kısıden kım hangı malı sattırmaya çalışsın bunu bıle anlamaz anlayamaz..çunku onun duyguları aleyhınde kımse konuşsun ıstemez bunu kabul edemez..çunku o bır gerızekalıdır..kafasın kuma gömmüştür..takı tabanlara yakalanana dek tabanlara yakanıncada sesı soluğu kesılır ve buralarıda terk eder bu cınsler..
    Sn Space Defence , Sn kwon3 ün yazdıklarında bu kadar büyütülecek ne var bizler bilgi istedik arkadaşda bildiği ölçüde tecrübesine dayanarak bildiklerini aktardı üç gün önceden şu hareket olursa tutarım bu hareket olursa çıkarım dedi ve dahası 13 Ocak ta tavandan milyon lotlar basıldığında millet kağıdın yanına yanaşamazken ve dahası elindekini satarken bu arkadaş sıkıntı yok fonların malı çıkılıyor ben aldım dedi.20 Ocak cuma günü ben çıkıyorum ama işyatırım halen alışta bu iyi ama karar herkesin kendi kararı benim söylediklerimle yatırım yapmayın bu beni bağlar dedi. Kaldı ki Sn kwon3 ün buradaki varlığı 2017 den beri devam ediyor üyeliğini kapatıp biryerede " lağım faresi " gibi kaçmamış. Bilgiyi kim verirse versin tabiki birazda kendimiz araştırmalıyız.

YTD.

3. Lağım fareleri bırakmayacaklar sdttr nin yakasını dedik.Bırakmazlar.Çünkü lağım fareleri çoklu gezerler.Ekiptirler.
    Lağım fareleri unutmazlar.Bir hissede ky yi o hisseden soğutmak için ellerinden geleni yapmaya devam ederler.Yöntem bitmez.Yancıları ile yine zehirlerini akıtmaya devam ederler.

Lağım fareleri topunuz algı da yapsanız sdttr nin önüne geçemeyeceksiniz.

4. Yok yok sen iyisin. Sana laf anlatmak sıkıntılı bildiğin gibi yapabilirsin.

5. Ayrıca sen kendin ve rakamlı nikli yancın ile beni karıştırdın galiba. Bizim öyle daleveralarla işimiz olmaz biz üçüncü göz olarak gördüğümüzü söylüyoruz.Herkes agzından çıkana dikkat etsin.

6. Sayın SOrRrROS sizle aynı fikirdedeyim; Zira bende üçüncü kişi/göz ve tarafsız biri olarak objektif bakış açısıyla durumu değerlendirdiğimizde Sayın Kwon kendi düşünce ve kararını açıkladı. Ve de saygılı olmalıyız. Küstürmemeliyiz, kimseyi. Sayın Space Defence bana da size dediğinin belki aynısını diyecek. Ama kendi duygusu ile aynı fikri paylaşmayana hembir yafta hemde saygısızca davranmamak gerekir ta ki sat demesi ve hisseyi kötülemesi hariç. Ama hem Sayin Space Defence mi hatali hayır.
    Kısmen de Sayın Kwon'u hatası değil de eleştirel bakacağımiz yönü kardeş sen sattın di mi evet sattın. Burada bunu açıklamaya ve 3 milyon koydum yüzde 50 kısa sürede iyi kazandım taban taban gidebilir veya daha da gidebilir ama bu kadar bana kafi diyerek ilan bildirim açıklama yapmaya gerek yok ki. Forumda ilgili hisse sayfasında hangi hisse hatırı sayılır ölçüde var ise bilgi, duyum ve düşünce ile gelecek öngörülebilir paylaşıyoruz. Madem hisse ile ilişkin bitti. Var git yeni aldığın veya alacağın veya mevcutta elinde olan diğer hisselerin in sayfasına. Ama son demde Sayın Space Defence'nin kullandığı lgim faresi parası sizin cebinizde ifadeleri his değil ve Sayın Kwon'un hisse ile işin bitti ilan aciklana duyuru yapma sorarlarsa da açıklama yapma sattım de geç Zira Sayın Space Defence ve bir çok kişi hissede ve yanlış anlama olabiliyor veya açıklamanız da sağa sola çekilebilir bir yan buluyorlar. Neyse ben yargıç ve hakem heyeti değilim . Sizleri de eleştirmek niyetinde değilim ve haddim değil. Sadece Sayın SOrRrOS gibi üçüncü göz misali ara bulma veya durum değerlendirmesi yaptım. Ama en güzelini Sayın site yöneticisi Mavideniz söyledi Gerkes fikrini söyler forum ve Saygılı olalım dedi. Son durumda buna Sayın Kwon ve benzeri ilişkisi hisse ile biten duyurmak zorunda değil soruldu detay açıklama yorum katmadan sattım, desin ve Sayın Defence gibilerde etiket, itham yapmasın diye arzu edelim. inşaallah Sdtr haftaya güzel bir başlangıç yapar ve inşaallah her beraber kazanırız. Sağlıcakla hoş ve tebessümlu yüz ifadesi ile kalın. Herkese iyi akşamlar, vesselam.

7. Konuyu forumun hisse yönünden asli amacina göre bilgi, düşünce ve öngörülebilir biz düzlemde çekecek - ki doğru olanda bu- olursak arkadaşlara sorum şu : Bu hissenin son dönemde aldığı iş veya ihale toplamı değeri nedir bilen paylaşabilir mi. Yaptığı işlerin sektörel ve gelecekte açısından durum değerlendirmesi yapabilir misiniz. Önemle ricam olur, arkadaşlar

8. Bu Sdtr hissesi sadece ihale mi alıyor ilaveten savunma şirketlerine veya projelerine girişim ortağı mi oluyor iş paylaşım modeli ile. Detaylı bilen paylaşabilir mi. (Not hisse aldın bir şey bilmiyorsun demeyin epey bilgim var ancak el elden üstündür benden bur çoğumuzun daha iyi bilgi sahibi olan vardır. Paylaşmak iyidir ve hayat paylaştıkça daha güzeldir. )

Sayfa 29/78 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •