Sayfa 29/133 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 225 - 232 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by RamunRa Yazıyı Oku
    SP Onursal Başkanı Recai Kutan'ın oğlu Murat Kutan, Goldaşzede çıktı. Borsada işlem gören Goldaş, iflas etmiş binlerce yatırımcısını zarara uğratmıştı.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya kardeşim şimdi bu yoruma gelde tepki verme. Ondan sonra Yakamoz 1971 bana ukalâ ve kibirli olduğumu söylüyor. Dahi olmak böyle birşey olsa gerek. Belki yazıyı yeni okuyanlar hatirlamaz yada bilmiyordur. Ben geçmiş yorumlarımin birinde RamunRa 'yı "dahi" ilan etmiştim. Bak gördünüz mü ne kadar isabetli olmuş. Sevgili RamunRa senin bu paylaştığın haber geçmişi taa 2013 yılına dayanır. Günaydın mı desem, ne desem inan karar veremiyorum. Haa illaki birseyler yazmak istiyorsan o ayrı. Ama gereksiz ve boş yere bari buraları işgal etme. Belkide haksızlık ediyorumdur sana. Amacın Kutan ailesinin de magdur olduğunu ve uzuntulerini paylaşmak gerektiği yönünde de olabilir. Inan bende çok üzüldüm. Çok yazık kutanlara, istersen sayende yardım kampanyası düzenleyebilirsiniz ne dersin? .Yakamoz 1971 ne olur beni bağışla. Yine ukalâligim tuttu. Herkese saygılar sunuyorum.

2. Hay aksi ben bunu niye düşünmedim. Biliyorsunuz RamunRa twitcidir. Baloncu da öyle onunda hakkını yemeyelim. Malum Kutanlar ensesi kalın pardon eski siyasetcilerden .Belkide RamunRa nın bu haberi bizimle paylasmasinin asil nedeni Kutanlarida twitleyerek goldas sorununu cozebilecegimizi düşünmesidir. Iste dahi olmak bu.Hadi vakit kaybetmeden Kutanlari da twetleyelim. Bu gidişle herkesi twitleyecegiz yaşasın. Yakamoz ne olur kızma...

3. Fetönün Goldaşı ele geçirme hareketi İngiliz mahkemeleri sayesinde boşa çıkarıldı.Peki şimdi neyi bekliyoruz? Halâ devlet içindeki fetöcüler mi engelliyor borsaya dönmesini? Devlet neden başedemiyor bunlarla?

4. Recep Tayyip Erdoğan İstese GOLDAŞ ın tahtasını açar Sedat Yalınkaya Recep Tayyip Erdoğan ın tanıdığı bir insandır

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beş yıldan beri Goldaş tahtasının haksız yere kapalı tutulması tanış olmalarının bizim için kötü olduğunu gösteriyor.

6. Ülkemiz de biraz adalet olsaydı bunları çekmek zorunda kalmazdık.Allahım ne olur ülkemize biraz adalet ver. Allahım sana sığındık ne olur artık bizi zalimlerin şerrinden koru.Amin.

7. Nasıl bir ülke olduk ya..Haklıyız hukuk davasıni kazandık.Halâ mağduruz ya..Göz göre göre soyuluyoruz. Hey yöneticiler Allah rızası için biraz vatandaşlarına bak.O koltuklara biz oturttuk sizi

8. 5bin lot var bende. Benim anlamadığım şirket diye birşey kalmamış, yani dava kazanılsa da olmayan şirketin hissesini nasıl borsaya tekrar açacaklar? Ha tazminat kazanılır spk bir fiyat biçer adamlara geri alım zorunluluğu gelir bizden alirlar vs mantıken olabilir ama yeniden işlem mantık dışı bana göre.

Sayfa 29/133 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •