Sayfa 290/465 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3715 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. kaça düşerse geri alım yapar acaba şirket , bu sene kar marjinda biraz daha gelişme ile kâr biraz daha artsada görsek o günleri

Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    kaça düşerse geri alım yapar acaba şirket , bu sene kar marjinda biraz daha gelişme ile kâr biraz daha artsada görsek o günleri
    Kağıdın gidişatından,piyasa, karlılığın iyi gelmeyeceğini düşünüyor olabilir.Zira zirve 66.35 de kaldı,,9 aylık kar ın bile fiyatlanmadığı söyleniyordu.İçeriyi görenler,kokusunu alanlar,satıyordur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    kaça düşerse geri alım yapar acaba şirket , bu sene kar marjinda biraz daha gelişme ile kâr biraz daha artsada görsek o günleri
    Geçmiş yıl karları 800 milyon kadar, bu sene de 1 milyar kar gelse ki zaten 3 çeyrekte 750 milyon yazdı epey olacak bu kalem, bir şekilde eritmesi lazım, sermayeye ilave olabilir veya temettü, ikisi olmasa da hisseye destek olsa keşke ama nerdeee, akrep var ceplerinde akrep.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Düştüğü yerden kalkamıyor nmsz, 66'dan 46'ya nefes almadan düştü, tepki verse de yaşadığından emin olsak.

5. Halbuki kasalarındki paradan biraz geri alım yapsalardi geçen sene 17 lerden ,satarlarsi 60 lardan...bu kadar kâri nereden yapabilecekti acaba yoksa arsalardan mı yapmayı planlıyor geçen 9 aylık öncesinde de sanki kötü kâr gelecekmiş havası olmuştu sanırım...Ama süpriz bekleyenler hissede zaten

6. Sürpriz bekleyenlere zaten sürpriz yaptılar 66 dan 46 ya
     Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Halbuki kasalarındki paradan biraz geri alım yapsalardi geçen sene 17 lerden ,satarlarsi 60 lardan...bu kadar kâri nereden yapabilecekti acaba yoksa arsalardan mı yapmayı planlıyor geçen 9 aylık öncesinde de sanki kötü kâr gelecekmiş havası olmuştu sanırım...Ama süpriz bekleyenler hissede zaten
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Düştüğü yerden kalkamıyor nmsz, 66'dan 46'ya nefes almadan düştü, tepki verse de yaşadığından emin olsak.
    45'lere kadar düştü, düşüşlerde ne kadar istikrarlı düşüyor maşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    45'lere kadar düştü, düşüşlerde ne kadar istikrarlı düşüyor maşallah.
    Ucuzlamışken yarın alayım diyorum sonra aklıma patron geliyor vazgeçiyorum.Ben alırım bilançosu kötü gelir bir de satışları düşer diye korkuyorum.Yoksa patron güven verse riske girip tek hisse portföy yapmak istiyorum ama ne temettü var ne bedelsiz var pozitif hiçbişeyi yok.

Sayfa 290/465 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •