Sayfa 295/440 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3515 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: Gold Rush

Google translate den çevirebilirsiniz..

He said the extreme heat may have hurt the organs of the dolphins or contributed to the growth of harmful bacteria.

“It was an unprecedented tragedy,” he said. Unprecedented means never seen before.

Yeni yeni hastalıklar mikroplar çıkıyor.. Diyoruz ki labarotuvarlarda üretiliyor.. Doğa en ciddi bir labaratuvar..

Yanisi.. Kaçınılmaz sona her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz.. Çekiliyoruz..

Sarılın sevdiğiniz herkese ve herşeye..

Ya gerçekten bu konuşmaları burada yapmak istemiyorum.. Sırf bu yüzden özelden irtiabat kurdum ki.. Artık bu meseleler buraya yazılmasın.. Belki arkadaş oluruz ve normalleşiriz dedim.. Ama yok olmadı.. Halen devam ediliyor benimle ilgili yazılara.. Baskılara.. Dayatılan barışa..

Şimdi ben zorlamaya gelemiyorum.. Hem de hiç..

Küçükken annem babam ayrıymış.. Ben belli bir yaşa gelince öğrendim bir babam olduğunu.. Sonrasında barıştılar.. Ve annem dahil kardeşlerim babamın yanına gitti..

Bir tek ben gitmedim.. Ayak direttim.. İstemiyorum dedim.. Annemin yanımda olmayacağını bile bile.. Ananem ve dedemin yanında kaldım.. Günlerce..

İstemediğim bir şeyi bana kimse yaptıramaz..

Kimseden bir bedel ödemesini istemiyorum.. BANA.. Kendin ile yüzleşirsen yüzleşirsin.. Artık herşey senin meselen..

Ama yeter..

Hala sevgiliymişiz gibi ya da çok çabalarsan barışacakmışız gibi davranman canımı sıkıyor..

Kabul et ve yoluna git.. Ben etmiştim kimseyi rahatsız etmeden yoluma gittim. Hiç zor değil..

Bundan fazlası artık tacize giriyor..

Biraz adının hakkını ver..

Duygularım bitti.. Yoluna git. Beni rahat bırak.

YETER!

Bir müddet yolum arkadaşlar.. Hepinize bol kazançlar..

Ekim vade 8036 gördü..

Gördünüz mü kara geçince kapatmadığınızda ne olduğunu?

Şimdi 7890..

Ben sabah 8000 den kapattım hepsini..

Şimdi yine topluyorum..

Az Az..

Sayfa 295/440 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz