Sayfa 296/548 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
    bana gore temettu verse de vermese de pek bir sey degismeyecek. onemli olan bu sirket g.menkulleri dahil komple mi satilacak yoksa bunlar ayrilip kismen mi satilcak. birde cagri fiyati diyelim 5 lira acikladilar. satmak zorunda miyiz fiyati begenmedik diyelim.sonra ne olabilir. mecbur muyuz acikladiklari fiyattan satmaya?

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    bana gore temettu verse de vermese de pek bir sey degismeyecek. onemli olan bu sirket g.menkulleri dahil komple mi satilacak yoksa bunlar ayrilip kismen mi satilcak. birde cagri fiyati diyelim 5 lira acikladilar. satmak zorunda miyiz fiyati begenmedik diyelim.sonra ne olabilir. mecbur muyuz acikladiklari fiyattan satmaya?
    Tabiki bir zorunluluk yok. Satıp satmamakta özgürsün.

3. dgzete demirorenin eline geçince muhtemelen tahsisli sermaye arttırımı yolu ile elindeki diğer gazeteleri dgzetenin içine atacaktır...
    isim değişir ama kodu değişmez inş.:d
    ikisi de d ile başlıyo:D

4. Herkes bir şeyler yazmış,arkadaşlar adamlar belirmişler işte .temettü verilecek ,inanmayan yarın telefon açsın sorsun

5.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Herkes bir şeyler yazmış,arkadaşlar adamlar belirmişler işte .temettü verilecek ,inanmayan yarın telefon açsın sorsun
    Kardesim biz temettu vermeyecek dedik mi?tarihi yonetim kuruluna birakmislar muhtemelen satisin kapta duyrulmasini bekleyecekler
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Herkes bir şeyler yazmış,arkadaşlar adamlar belirmişler işte .temettü verilecek ,inanmayan yarın telefon açsın sorsun
    Eğer yazımı kastediyorsan ben verilmeyecek şeklinde bir ifade kullanmadım.
    Vermesinin benim açımdan bir esprisi bulunmadığını belirttim.
    Hatta temettü dağıtmasaydı bu durumda nakit kaynak şirket bünyesinde kalacak ve bu ortamda yeni yatırımların finansmanında kullanılabilecek sıfır faizli bir kredi olmasından dolayı daha iyi bile olabilirdi.. ama buna itiraz eden de çok olurdu.

7. investte de sordum satış gerçekleşmezse hissenin durumu ne olur? yorumları merak ediyorum!

8. Bu saate kadar uyuyamadım düşünmekten
    Bugün yukarı döndü döndü
    Dönmezse kendi bilir
    Ben yapacağımı bilirim😊

Sayfa 296/548 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz