Onemli Gunler Banner
Sayfa 30/414 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 3305 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

olmayacak ama yazıyı şimdi okudum tekrar bakalım
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bu kambiyo karının vergisi olacak mı???

Devlet de ne akıllı kambiyo zararı yazdın bana ne diyor,kar yaptın mı ver bakalım benim payımı.Bir nevi deli dumrul

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Devlet de ne akıllı kambiyo zararı yazdın bana ne diyor,kar yaptın mı ver bakalım benim payımı.Bir nevi deli dumrul
    kambiyo zararı yazdın mı?...bana ne demiyor o da zarara ortak oluyor (devletin vergisi de azalıyor)...

5. Kambiyo (kur farkı) karından kurumlar vergisi alınır.YTD

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Üstad hayırlı akşamlar, uzun vadede bu kağıdı taşımak portföyün %35 i gibi sence doğru bir seçim olur mu sadece fikrini, görüşünü almak istiyorum. 3-5 yıllık bir vadede. Al sat yapmayı beceremiyorum bakınca sattığımız gidiyo, sonra başka hisseye geçtikçe yerimde sayıyorum. Doların durumu da malum. Elime geçenle 3-4 hisseyi biriktirip beklemeyi seçeyim diyorum.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Değerli kardeşim üstadlık bize uzak üstad olsak bugün 4 den satar akşam 3.40 dan alırdık))))))) Şaka bir yana ben kendi planımı yazayım ,geçen yıl 17 şubatda bilanço gelmiş ,o zamana kadar turgut adam vursa dünya yıkılsa benim olayım değişmez piyasa değeri kadar kar açıklayan bir şirket nasıl fiyatlanır onu şu ölümlü dünyada malda olarak görmem lazım.Yoksa kendime kahrederim.Bu ve dohol le ben bilançoları görürüm ondan sonra bir gözüm amerikan borsalarında olur günlük yüzde beş düşüşü orda gördüğüm gün tüm kağıtları çakar borsadan çıkarım.Bizim borsa önemli değil şu anda dohol de bu da 0.20 cent ,tarihinde bu seviyelerin altında kaldıkları gün sayısı çok az.O nedenle dolar bu seviyelerdeyken bizim kağıtlarda beklemekte sıkıntı yok.Ben zaten maldayım yeni girenler içinse bence bu düşüş mükemmel bir fırsat.

Akıl var izan var saat 4 e kadar bu şirketlere ne oldu da iki saatte yüzde 10 yukardeyken taban kapattılar.Bu şekilde düşen kağıtlar bu şekilde çıkar.Ha istisnai durumu zaten yazdım amerikada yüzde beşi aşan düşüşleri gördüm mü fiyat önemli değil tabandan bile tüm malı satarım.Gelecek yıl global düşüşte borsada olmamak lazım.O günler yetişin ey ümmeti muhammet günleri oluyor,kimse kimseye yardım edemiyor.Bizdeki bu şekil hareketler bana çakallık gibi geliyor.

Sayfa 30/414 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •