Sayfa 300/367 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Kısa vadede ticaretin yerel paralarla yapılması gak guk hikayelerini fazlaca aptalca görmekteyim...Acilen bu tip planlamalara gidilmeli kanaatimce...Tee ne zaman yazmışım abi yaw...Harcanıyoz buralarda...
    Analiz analizdir.
    Isabetsizse 1 sevap, isabetliyse 2 sevap....

Analitik düşünmeyi öğrenmemiz lazım bea...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. Kaşıkçı için Ankara'ya gelen Mekke Valisi Faysal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Türkiye'ye yatırım yapma ve silah alma' teklifi sunmuş.

Erdoğan, Faysal'ın sözünü keserek, "Bana rüşvet mi teklif ediyorsunuz" yanıtını vermiş ve 15 dakikalık ses kaydını dinletmiş
    Reis MBS nin kellesini istiyor abi...Kaçıkçı olayının ilk günlerinde yazmıştık bunları...BAE ve Mısırdaki şapşallarla beraber "Türkiye ile gerekirse savaşırız" demişti bu zırtapoz ve Erdoğan hodri meydan dedi...WW1 öncesi durumlar valla...Prens ölür ortalık karışır...Mı lan yoksam...Aha babaan şarap çömleene !...

3. https://emlakkulisi.com/suudi-prens-...satiyor/569853

Mesela bu adam bu paraları nereye götürecek diye sormak günah mıdır abi ?...Sonuçta TR den çıkarmı lan bu para biz fellik fellik dolar ararkene...Sıkar biraz...Bugüne bugün CIA Başkanına görüntü izlettirmiş memleketiz a.q. boru mu lem...Eskiden onlar bize izlettirirdi hatırlatırım...

Mesaja bak...Koy köşeye 10 yıl sonra gel oku...

Reis MBS nin kellesini istiyor abi...Kaçıkçı olayının ilk günlerinde yazmıştık bunları...BAE ve Mısırdaki şapşallarla beraber "Türkiye ile gerekirse savaşırız" demişti bu zırtapoz ve Erdoğan hodri meydan dedi...WW1 öncesi durumlar valla...Prens ölür ortalık karışır...Mı lan yoksam...Aha babaan şarap çömleene !...
    Hicaz bölgesi suuddan ayrılabilir..... mi ?
    BOP gereği........ mi ?

Adamlarin PYD desteği bir tampon olusması için mi?
    Israili daha tehlikesiz buluyor olabilirler... mi?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

abi, şimdi nerde mantar kagıt var onu alıyoz ya
    gittim aile hekimine
    anlattım durumu,aldım reçeteyi gittim eczaneye
    antibiyonik ilaç yazmış

yaw ilaci aldım kutu minnacık
    üç dane ilac var içinde
    gittim yaw dedim hoca
    bunları yalıcaz mı didim
    neye ki didi
    dedim çabuk bitmesin deye

yoh dedi teknoloji çok değişti
    o kadar artık yetiyo

birini içtim
    biri ayvanın
    birini de saksıya diktim

anlıcagınız yakında seri üretim
    yırtık gene yane...

6.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Hicaz bölgesi suuddan ayrılabilir..... mi ?
    BOP gereği........ mi ?

Adamlarin PYD desteği bir tampon olusması için mi?
    Israili daha tehlikesiz buluyor olabilirler... mi?
    Abi ben bunu senelerdir yazıyom...TR'yi bu coğrafyaya abi yapmak için ellerinden geleni yapıyor birileri...Erdoğan buna "göklerden gelen bir karar" diyor...Bunca yıllık tecrübeli siyasetçi Tek Devlet, Tek Millet vs diyor...Kazılar, kazılarda bulunan tamgalar felan...Göbeklitepe...Yani bunlar rastlantı değil...İsrail'in en istemediği grup Müslüman Kardeşler...Evanjelizm ...Armageddon hikayeleri...Birileri kartopunu yukarıdan aşşa doğru saldı, gittikçe büyüyor...Sadece kar değil; taş toprak, çalı çırpı ne varsa doluştu karıştı gitti avradını kesen...Hayırlısıyla şu köye yerleşeydim yaw...Giderin vururun dağlara...İnternet yok, siber saldırı yok, antibiyonik zaten yok...

Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    abi, ...

birini içtim
    biri ayvanın
    birini de saksıya diktim

anlıcagınız yakında seri üretim
    yırtık gene yane...
    Süper...di...saksıya dikmek... 🤣🤣🤣

Ote tarafta da kuzu "kuru gürültüye pabuç birakmam"...deyomuş.... ewde resti yemiş hanımdan.... şimdi kıvranıyor.... bitti.... bittiiiii... alkol de.... forum da.... kuzu için....
    İşte analez bu.... beaaaa!

Aywaaaaaaaaaa....!

Abi ben bunu senelerdir yazıyom...TR'yi bu coğrafyaya abi yapmak için ellerinden geleni yapıyor birileri.....

...Hayırlısıyla şu köye yerleşeydim yaw...Giderin vururun dağlara...İnternet yok, siber saldırı yok, antibiyonik zaten yok...
    Ewet .....BOP dewam....!

Internet ossunn......

En sevdiğim isi yapıyorum.... borsa....
    Agrı dağının tepesinde de olsam...internetsiz olamam.... bea. !

Sayfa 300/367 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •