Sayfa 302/964 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. yahu DENETLENMEMESİNİ İSTEYEN Mİ VAR... Eninde sonunda DENETLENECEK her firma...

IQ kaç senin ya...

Biz şirketin belirlediğine HAYIR dedik Devletimizde ben TİC. MAH. aracılığıyla FİRMA bulurum, KY lar AZLIK hakkını kullanmış diyor...

Nerenle okuyorsun... KAP haberlerini...

2. 2015 yılı DENETİM firmasının Rapor SONUCUNU yaz...

2016 yılı için DENETİM firmasının Rapar SONUCUNU yaz...

265 MİLYON iç edilmiş, sen tesbit ettiler diyecek kadar ZEKİSİN belli.....

RAPOR ::::::::::::::::::: OLUMSUZ olurdu.... bunu cinali bile çözer

Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Peki cancagazim bu spk nin verdigi cezalari denetci raporunda yazmis mi???

Spk kendi kendine mi uyanmis...

Sen de memsada sirket denetlenmesin diye oy kullandirirsin... Hadi kullandirmadin git dava ac dedim. Degerleme raporunu kendin belirle dedim. Yok sirket otomatik acti zaten devlet atayacak dedin. Bak sirket ona da itiraz etti..

Hey Allahim ... Biste tahtanizi kapativerdi. Peki buna sebep olanlar icin yani patronunuza suc duyurusunda bulundun mu o da yok...

Peki gk da patronunuz istememesine ragmen maas bagladiniz mi??

Yav sana uzulmuyorum da diger ky ler magdur oldu... Neymis dik durmus... Buna dik dur.a denmez hangi yatirimci sirketinin denetlenmesini istemez... Allahim ya

Neyse sen yaz iyi dizi ceviriyorsun

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bizim denetci iki donemdir belgeler, tapular bana ibraz edilmiyor... Mutabakat mektuplari yok protokoller yok... Onun icin gorus bildirmiyorum diyor...

Bunun ve bizim sikayetlerin uzerine spk ceza veriyor bu doktorda bizim denetciyle ugrasiyor.

Milleti gaza getirip denetciyi memsada sectirtmedi, patrona maas baglatti...

Tahta kapaninca yok delikanlilik yok dik durus biliriz biz senin nasil durdugunu...

Ne memsa reklamindan bahsediyorsun o kadar adama aldirdin nasil hesap vereceksin...

Biz tahtamizi niye kapattiralim. Bizim denetci 29 madde olumsuzluk yazmis her denetiminde onlarca olumsuzluk yazmis...

Blane ile mega varligin iliskili oldugunu yazmis ki biz bunun uzerinden giderek bodrum otelinin 47 milyona satilmasini engelledik...

Burada kahramanlik tasliyor biz seni de tasmanin sahiplerini de biliyoruz... Cancagazim isine bak..

Burada ben ne yeni yonetimi ovdum hep soz de yeni yonetim dedim. Ne de cagri sureci bitti dedim...

Cagri sureci spk nin itirazi ile devam etmekte olup ama cok buyuk ihtimal spk aleyhine sonuclanir diye dusunuyorum... Ek bilgi veya belge sunmazsa...

Biz herseyi bilgiye ve belgeye dayali konusuyoruz.

Kafamizdan senaryo yazip yok alip satiyor yok mahkeme sonuclandi dedi ben hangi mahkeme sonuclandi dedim. Gk mahkemesi cevirdin cagri mahkemesine... Yalancisin, carpitiyorsun kiviriyorsun... Bir de delikanliymis...

Dun hasson34 e alsatci dedin gel ispatla dedi iki saat adamin eski yazdiklarina baktinbirsey bulamayinca iftira at. .

Yazik yazik bilmiyorum kalibin var mi ona da yazik...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4. PATRON sevicisin ya... yeni yönetim yeni yönetim diyerek..

Çok güvenme onların yazdığı KAP haberlerine... SONUÇ:265 MİLYON iç edilmiş mesala...

İTİRAZ etsin...

DENETİM FİRMASININ SEÇİMİNİN tek SORUMLUSU YÖNETİM KURULUDUR...

Senin dediğin gibi AZLIK HAKKINI kullanan KY değildir...

Peki cancagazim bu spk nin verdigi cezalari denetci raporunda yazmis mi???

Spk kendi kendine mi uyanmis...

Sen de memsada sirket denetlenmesin diye oy kullandirirsin... Hadi kullandirmadin git dava ac dedim. Degerleme raporunu kendin belirle dedim. Yok sirket otomatik acti zaten devlet atayacak dedin. Bak sirket ona da itiraz etti..

Hey Allahim ... Biste tahtanizi kapativerdi. Peki buna sebep olanlar icin yani patronunuza suc duyurusunda bulundun mu o da yok...

Peki gk da patronunuz istememesine ragmen maas bagladiniz mi??

Yav sana uzulmuyorum da diger ky ler magdur oldu... Neymis dik durmus... Buna dik dur.a denmez hangi yatirimci sirketinin denetlenmesini istemez... Allahim ya

Neyse sen yaz iyi dizi ceviriyorsun

5. Yahu SPK son 9 aydır yapılanı mı tesbit ettide CEZA verdi...

Yahu 2014-2015-2016 yıllarında iç edilen 265 MİLYONU tesbit etti... Daha bunun FARKINDA değilsin...

2015 yılı DENETİM firmasının Rapor SONUCUNU yaz...

2016 yılı için DENETİM firmasının Rapar SONUCUNU yaz...

265 MİLYON iç edilmiş, sen tesbit ettiler diyecek kadar ZEKİSİN belli.....

RAPOR :::::::::::::::::::

NE OLURDU...

MİLLETİ UYUTMA....

Bizim denetci iki donemdir belgeler, tapular bana ibraz edilmiyor... Mutabakat mektuplari yok protokoller yok... Onun icin gorus bildirmiyorum diyor...

Bunun ve bizim sikayetlerin uzerine spk ceza veriyor bu doktorda bizim denetciyle ugrasiyor.

Milleti gaza getirip denetciyi memsada sectirtmedi, patrona maas baglatti...

Tahta kapaninca yok delikanlilik yok dik durus biliriz biz senin nasil durdugunu...

Ne memsa reklamindan bahsediyorsun o kadar adama aldirdin nasil hesap vereceksin...

Biz tahtamizi niye kapattiralim. Bizim denetci 29 madde olumsuzluk yazmis her denetiminde onlarca olumsuzluk yazmis...

Blane ile mega varligin iliskili oldugunu yazmis ki biz bunun uzerinden giderek bodrum otelinin 47 milyona satilmasini engelledik...

Burada kahramanlik tasliyor biz seni de tasmanin sahiplerini de biliyoruz... Cancagazim isine bak..

Burada ben ne yeni yonetimi ovdum hep soz de yeni yonetim dedim. Ne de cagri sureci bitti dedim...

Cagri sureci spk nin itirazi ile devam etmekte olup ama cok buyuk ihtimal spk aleyhine sonuclanir diye dusunuyorum... Ek bilgi veya belge sunmazsa...

Biz herseyi bilgiye ve belgeye dayali konusuyoruz.

Kafamizdan senaryo yazip yok alip satiyor yok mahkeme sonuclandi dedi ben hangi mahkeme sonuclandi dedim. Gk mahkemesi cevirdin cagri mahkemesine... Yalancisin, carpitiyorsun kiviriyorsun... Bir de delikanliymis...

Dun hasson34 e alsatci dedin gel ispatla dedi iki saat adamin eski yazdiklarina baktinbirsey bulamayinca iftira at. .

Yazik yazik bilmiyorum kalibin var mi ona da yazik...

6. MİLLETİ UYUT...

aman yazma...

2015 yılı için , 2016 yılı için şirketi 265 MİLYON soyanlara OLUMSUZ OY verecek CESARETİ olmayanları...

KOŞ KOŞ tekrar SEÇ...

Bu kadar mı ACİZSİN diyecem ama HİZMET ediyorsun....

7. Sana biçilen GÖREV de bu... geçmişteki gibi...

Zamanında ÇAĞRI ÇAĞRI diye diye ZT nin hisselerini pazarlayanlarla...................

8. Birşeye dikkat etmiyorsunuz Dr çıkınca senette haberler basliyor

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 302/964 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •