Sayfa 302/985 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop - XVII

1. Bu eve kapandığımız günlerde bilmiyorum takip edenler var mı... Celal Şengör e sardım... inanılmaz müthiş vizyonlu bir adam... yeni tanışmadım kendisiyle merak etmeyin... bi keresinde mail bile atmıştım kendisine cevap gelince çok şaşırmıştım... kitaplarını bitirdim bu hafta...
    Çok fazlaca hayat bakışınızı değiştiriyor... teke tek, tarihin arka odası ben gece yatmasan buradaki programlarını izliyorum...

Çok zeki ve vizyonlu... bu tür insanların oyalanması bilgisini başkasına aktarmak oluyor... daha ütopik hayalleri yok... ben zekasını başka türlü şeylere aktarmasını çok isterdim, siyaset gibi... ama bizim ülkede seçilmezdi o ayrı...
    Ya da ekonomi de olabilirdi... ne bileyim işte...

2. Forum sohbetinin iyi tarafı cümleyi tamamlamadan cevap veren olmuyor, bir dakika ben sözümü bitireyim önce vs derdi olmuyor.

Öte yandan paralel 3-4 konu da aynı anda gidebiliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir tek, onu bilemedim?
    Meşhur darbe günlerinin spekülatörü abi... ohooo çok kişiyi yemiştir burda...

Bu arada kuzu iblisi de beni terse düşürmüştü daha doğrusu bildiğim halde algısına yenik düşmüştüm.... tam 1 sene belimi doğrultamadım sayesinde büyük trende yakalandık 2017 de....
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

4.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Ayhanin ceylan bebeyi aldigi zamanlarda da yazmistim foruma . yahu bu adamin cebinde sigara alacak parasi yoktu. ofise geldi o gun elemana sigara aldirmistim 2 karton sigarayi birakiyorum diye Ayhana vermistim .. aradan 2 ay gecti Ayhan ceylan bebeyi devir almis girdim foruma yazdim Ayhan dediginiz adam mecidiyekoy de basit bir muhasebeci olayda bu sekilde almayin bu hisseyi yanarsiniz bu adamin cebinde sigara alacak parasi yok ceylani nasil alsin felan filan diye gene hatali biz olmustuk yanlis hatirlamiyorsam REHA miydi sirketin adi onunla ilgili bir sey ordan birazcik para kaldirip AYHAN bile meshur ve spekulator olmustu BIST de
    Şirketin adı reha değil ran lojistik olmalı yanlış hatırlamıyorsam dostum

5. Catehdral

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Armut ağacı pıtırak gibi çiçek açmış

Ayu mevsimi temmuz ağıstos gibi gelir artık

7. Hayat eve sığar uygulamasında TC kimlik no vs soruluyormuş, insanlar çekinmiş.

Girmesen de zaten biliyoruz deseler o da ayrı bir dert.

Öte yandan insanlar yaşlı bir yakınımızın olduğu bölgeyi de arayabilmeliydik sadece kendi konumumuzu gösteriyor demiş.

Teknik problemler, yoğunluk sorunu, pil yemesi gibi şeyler de görünce şimdilik ben indirmedim.

Bazı insanlar yenilikleri ilk deneyimlemek ister ben biraz ortalara sıra gelince denerim.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Bir zig zag vardı bir ara

Sayfa 302/985 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •