Sayfa 303/852 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bırakın bu migros hissesi verecekmiş palavralarını.sizi burada gaza getirmek isteyen provakatörü iyi tanırım.adamlar mal mıdır ki 25 kuruşa aldığı hisseye migros versin de enayilik etsin? isterse borsa kotasından çıkarır hisseyi.ki zaten de bunu yapacaktır.bu hak için yeterli keriteri var.ama dediğim gibi burada bir provakatör var maldan çıkamıyor.habire senaryo üreterek yatırımcıyı aldatıyor.çoğunuz bunu tanır.ayda bir toplantı yapıp borsa yatırımcılarına hisse pazarlar.kan emici vampir lakaplıdır.onu tanıyan tanır.tanımayan da benim gibi kazık yiyince tanır merak etmeyin.ondan kurtulduktan sonra borsadan para kazanmaya başladım
    Evet adam mal. 0.25 e aldigi hisseye 2.24 ten cagri yapti ve yarin son gün. Burada ki ilk msjimi malesef senin gibi borsanin b dini bilmeyen birine cevap vermek icin yaziyorum.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bırakın bu migros hissesi verecekmiş palavralarını.sizi burada gaza getirmek isteyen provakatörü iyi tanırım.adamlar mal mıdır ki 25 kuruşa aldığı hisseye migros versin de enayilik etsin? isterse borsa kotasından çıkarır hisseyi.ki zaten de bunu yapacaktır.bu hak için yeterli keriteri var.ama dediğim gibi burada bir provakatör var maldan çıkamıyor.habire senaryo üreterek yatırımcıyı aldatıyor.çoğunuz bunu tanır.ayda bir toplantı yapıp borsa yatırımcılarına hisse pazarlar.kan emici vampir lakaplıdır.onu tanıyan tanır.tanımayan da benim gibi kazık yiyince tanır merak etmeyin.ondan kurtulduktan sonra borsadan para kazanmaya başladım
    25 kuruşa mı almış??!!!! Emin misin???

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kimse hesabını ödemeden masadan kalkmaz ,ama bugün ,ama yarın bedel ödenir... NASIL SA !!! HAYIRLARA VESİLE OLSUN ..

4. Bu siteyi üç yildir izliyorum. Her zamanki gibi hikâyenin sonu yanasinca yeni yeni tipler ortaya çıkıp akıl bulandirmaya çalışıyorlar

5. Kardeşi m 0.25 kuruş cep to cep. O hikaye bittiiiiii

6. Gunaydin. Hayirli kazanclar

7. ödünç pay alınmış 400 bin kipa var

8. Mevzuat denen bir şey var. Hepimizin, alanın, satanın hakkını hukukunu belirten kurallar bütünü. Açıp okursanız polemiğe gerek duymadan aydınlanırsınız. Migros'un bu saatten sonra 2 seçeneği var: %97'yi bulursa bizi ortaklıktan çıkartır, bedel olarak % 97'ye ulaştığı günden 30 gün öncesinin AORT fiyatlarının aritmetik ortalamasını öder. Bu seçenek zayıf, bugüne kadar 19 gün oldu fakat yeterli hisse toplayıp da % 97'ye ulaşamadı. Diğer seçenek birleşme sonrası elinde hala Kipa hissesi olanın elindeki hisseleri alır, Migros verir.

Sayfa 303/852 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •