Sayfa 304/654 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Bu şirket sahiplerini ve muhasebecilerini Allah’a havale ediyorum. Tek istediğim öbür tarafa bırakmasın.

2. en çok güvendiğim hisselerden biri durdo bir diğeri de blcyt idi karelden ise biraz temkinli idim..ne yazık ki durdo kötü blcyt ise iyi bilanço yolladı...blcyt a geçtiğimi herkes biliyordu burda gönül isterdi ki bazı arkadaşlar da oraya geçsin ve bu kötü bilançodan etkilenmemiş olsun..ne yazık ki en güvendiğim hisse bizi ters köşe yaptı...53 milyon ciroyu görür görmez şok oldum..az ciro demek zaten az kar demektir...daha düne kadar burada hepimiz helal olsun diyorduk durdoya...ama şimdi ise recm etmeye kalkıyoruz..

biraz da suçu kendimizde görmeliyiz...umarım buda bize tecrübe olur...ne yazık ki daha bir ay önce uluunda yine ters köşe olmuş ve %21 lik bir kazık yemiştik...buna rağmen çok da üzülmedik ve bunu tecrübe hanemize artı puan olarak yazdık...yapacak bir şey yok..borsada kazanmak da oluyor kayıp etmek de ...keşkem bazı arkadaşlar son bir haftada biraz satış yapıp riskini azaltsaydı..

tabi herkesin kendine göre risk algısı ve bir B Planı muhakak vardı..umarım en kısa sürede durdo toparlanır..bu hafif zararı da bence çok aşırı büyütmemek gerekiyor...sadece bekleneni veremedi o kadar...durdo iyi bir ekonomide iyi bir potansiyeli olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Hissede yüksek maliyetli ky yoktur bildiğim kadarıyla by ler. verebilirler se birbirlerine verecekler. hissenin aşıkları zaten hissede,alacak ky yok yani.

4. Faturasiz mal olayına gelince... Hadi yurt içinde yaptılar diyelim... Yurtdisina da mi faturasiz mal sattılar... Boyle birseye cesaret edemezler...

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Ayrica tabandan yüksek miktarda alim var.. Satışlari topluyorlar...

Yurt içi 25 yurt dışı 25....hadi yurt içi sıkıntıli diyelim... Yurtdisi neden düşsün.... Tek sebebi var mevsimsellik..... Ben bilanço oyunu olduğunu düşünmüyorum...
    yurtdışı önceki çeyrekte 49 milyon idi..neredeyse yarı yarıya inmiş...gerçekten de çok aşırı bir düşüş var...bunun nedenini şirkete sormak lazım...bu kadarlık bir düşüşü rüyamda görsem inanmazdım...yurtiçi ise en son 27 milyon idi..bunun 25 milyona inmesi normal olabilir ama yurtdışının bu kadar düşmesi beni çok düşündürdü...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu kadar kişide bu kagıt varsa helal olsun spk
    iyi dagıtmış malı
    yanlız arkadaşlar takas hala toplu
    buda ilginç olanı

7. Tabandan 200 bin lota yakin aldılar

8. Benim elimde 2.30 dan 10000 adet vardı 7000 ini 7.35 den vermiştim hala 3000 lotum var maliyet düşük muhtemelen 5 altına gelicek gibi duruma göre biraz ekleme yapabilirim.

Sayfa 304/654 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •