Sayfa 31/232 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1856 madde; 241 - 248 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Elfidaa hayrını gor kardesim bizim sevdamız burda bitmeZ ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Besler gıda nın finasal bilgisi yok sermayesini bilen var mı? kar edermi ? şirket mail attım özet degil raporun tamam mı kapta yayınlansın die bakalım ne cevap gelecek

2. 25 Eylül - Bugün arası pasta

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Besler gıda nın finasal bilgisi yok sermayesini bilen var mı? kar edermi ? şirket mail attım özet degil raporun tamam mı kapta yayınlansın die bakalım ne cevap gelecek
    Bende ulaşamadım. Ama Adana Marsa şehir içinde kaldı. Arsa + Hurda 500 Milyon edebilir. Çünkü yanında yapılan yeni AVM den dolayı bölgede emlak spekulasyonu oluştu.

4.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    Bende ulaşamadım. Ama Adana Marsa şehir içinde kaldı. Arsa + Hurda 500 Milyon edebilir. Çünkü yanında yapılan yeni AVM den dolayı bölgede emlak spekulasyonu oluştu.

Sn. Elfidaa; Yanlış bilgi olmasın, arsa tahmin ettiğimin 2 katı daha büyükmüş. değerlemeyi ona göre yaparsınız.

5.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    Sn. Elfidaa; Yanlış bilgi olmasın, arsa tahmin ettiğimin 2 katı daha büyükmüş. değerlemeyi ona göre yaparsınız.
    bize konselide lazım zaten bu degerleme için kesin ekspertiz yapılmış olmalı

6. Konsolide olmayan haftaya gelir konsolide olan da 9 Kasım sonmus. Kasımda aşk başka mi olacak yani trent varsa hayat vardır diyelim ytd....

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    bize konselide lazım zaten bu degerleme için kesin ekspertiz yapılmış olmalı
    Tahminimce yapılmadı.

8. Pasta

Baskı: Yat.fin. 60 bin

Sayfa 31/232 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •