Sayfa 312/1002 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Azimutun yeni çıkardığı ppz para fonu yüksek oranda tpp barındırıyor anlayan tecrübeli arkadaşlardan yorum alabilir miyiz
    Bugünkü getirisi güzelmiş, mk %12'ye denk geliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Tpp bin 0.90 TL link oranı var bu iyi ki?

3.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Tpp bin 0.90 TL link oranı var bu iyi ki?
    TPP dediği Takasbank para piyasası. Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum

4. XTKJS, XTUMY nin bir süredir üzerinde getriyor. XTKJS 120 lerden dönerken çok sert düşmüştü sanırım bu yüzden.

5. Finans kuruluşlarının bir birine gecelik faiz karşılığı borç verdiği piyasa; tpp.

Su an yanılmıyorsam en cazip getiriler orada olduğu için tercih etmiş olabilirler. Yada kademeli olarak re-repo ve tahvil/bono ihalelerine girecekler.

Taze taze faizler yükselirken girmeleri avantajlarına olabilir. Belki de sirket bu şartları beklemis bile olabilir.
     Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    TPP dediği Takasbank para piyasası. Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum

6.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Finans kuruluşlarının bir birine gecelik faiz karşılığı borç verdiği piyasa; tpp.

Su an yanılmıyorsam en cazip getiriler orada olduğu için tercih etmiş olabilirler. Yada kademeli olarak re-repo ve tahvil/bono ihalelerine girecekler.

Taze taze faizler yükselirken girmeleri avantajlarına olabilir. Belki de sirket bu şartları beklemis bile olabilir.
    Size de çok teşekkür ederim

7. Dün 13:30 dan önce AFT alım emri verdim. Hesaba geçiş tarihi bugündü. Ancak geçiş tarihi yarına kaymış. Bunun nedeni, dün ingiltere piyasalarının kapalı olması mıdır? Yoksa başka bir neden midir?

8. Mps % +0.30 / 1,849576

Sayfa 312/1002 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •