Sayfa 312/784 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 6265 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Bir İki hafta endeks olarak güzel rüya görmüşüz uyanmak istemedik bu tatlı rüyadan
    Sonra birileri kabusu yaşattı ve uyandırdı
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    18 lerden 27,80 lere hiç düzeltme yapmadan geldi maşallah diyelim....eski tekfen hareketine hiç benzemedi son bir ay....

endeks bir düzeltmeye giderse biz de belki çanağı tamamladık diye 25 lere bi geri çekebilir tahtacı belli olmaz....

endekse dikkat etmek lazım...portföyden baya bi azaltma yaptım kar satışı ile diğer hisselerden....
     Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    Borsada rüya gibi bir ralli yaşadık bir aydır .. testiyi su akarken doldurabilenlere selam ve helal olsun....
    açık söylemek gerekirse portföyde tekfen harici hisselerimi hazır ralli ve kar varken sildim...tekfeninde biraz çanakla azaltımını yapmıştım...bu endeks ve hisselerin böyle gitmeyeceği belliydi...üç gündür tabanlardan tekfene ekleme yaptım...yedek akçe 17 lere kadar düşene kadar dayanırım sonrasında cephanem biter ve sabırla beklerim...18 lerden 29,90 lara düzeltmesiz çıkan bir tekfen endeksin de etkisi ile....geri çıkış yaptığı yerlere gelme ihtimali ileri günler için olabilir yani 18 lere belli olmaz......rüya bitti gerçeklere döndük...ama herşey rayına oturunca biz de tekrar yolumuza devam ederiz diye düşünüyorum...nasip der sabırla bekleriz acelemiz yok borsada nasıl olsa ihtiyaç olmayan para ile yatırım olduğu için sorun yok panik yok....güzel kar görünce satarım ...güzel düşüş görünce alırım....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Kizdigim bu haysiyetsiz yonetimin ne bir aciklama ne bir icraat ne bir yol plani guncel mevzularda bir yalandan da olsa geri alimi gibi seylerde olmamasi . Socar a 1 milyar deger bicip alan hirsizlar 480 Milyon dolara dustugumuz gun hissesine sahip cikmadi . Boyle asagilik boyle haysiyetsiz patronlar ve yonetim var bu sirkette . Cansen denen kariya da yaziom sov yapio Twitter da Niye istifa ettin tekfenden diye ses seda yok .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Kizdigim bu haysiyetsiz yonetimin ne bir aciklama ne bir icraat ne bir yol plani guncel mevzularda bir yalandan da olsa geri alimi gibi seylerde olmamasi . Socar a 1 milyar deger bicip alan hirsizlar 480 Milyon dolara dustugumuz gun hissesine sahip cikmadi . Boyle asagilik boyle haysiyetsiz patronlar ve yonetim var bu sirkette . Cansen denen kariya da yaziom sov yapio Twitter da Niye istifa ettin tekfenden diye ses seda yok .
    Okudum onu, çok düşman ediniyorsun Maxi. KPMG ye bastır asıl...

https://pbs.twimg.com/media/E_JuRMLX...jpg&name=small

4 tene senin paylaştıgın tabloda var, birde en son 8.85 milyon dolar degerleme karı olan şirket var. 5 şirketde arz-satış olmuş, sadece 150 milyon tl kar nasıl olurmuş...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Bayram ortak dönen dönene bu da dönüyor. Dün REKABETÇİ kur, ihracat odaklı büyüme diyenlerde dönmüştü. Siz siz olun omurgalı olun, omurgasızlar dansöz gibim dönüyor....

6. Dusman ediniyim ne olacak , keske guclu biri olsaydim onlari rezil rusva ederdim . Kpmg falan yazdik ettik ne oldu , bozacinin sahidi siraci. Hepsi duzenin parcasi , nafile caba . Benim derdim kisilerle . Berker kizlarini da tacize basladim , mahkemelik olana kadar birileriyle devam bunlari rezil etmeye !!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Berker kizlarini da tacize basladim

SAPIK MISIN MAXİ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Maxi onca gelişmeye onca olaya ragmen ben çok umutluyum. Bu uyuz eşşek 40 ların üstüne çıkacak, herşey bir iyi habere bakar...

Sayfa 312/784 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •