Sayfa 318/860 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 6880 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by FREES123 Yazıyı Oku
    günaydın,

bugun banvt ve gerel in günü olurmu acaba ?
    neye göre , herkes elindeki kağıt için bugün xxx günü olur mu dese ?
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

2.  Alıntı Originally Posted by FREES123 Yazıyı Oku
    günaydın,

bugun banvt ve gerel in günü olurmu acaba ?
    Banvit her an güçlü bir tepki verme potansiyeli taşıyor...bunun nedenlerini dün de söyledim...ama gerel izlediğim kadarıyla somut bir haber gelinceye kadar gevşeme eğiliminde görünüyor...o hisseyi de yakından takip ediyorum...%5 ve yukarısındaki bir düşüşlerde alış iştahı geliyor ve daha sonra artıya geçiyor..artıya geçmesi de uzun sürmüyor ve daha sonra tekrardan gevşiyor...

gerelde acil olarak somut haberlere ihtiyaç var...yakın geçmişte 4,17 den alıp 5,58 den satmıştım...benden sonra bir kaç defa daha 5,70 leri görecek kadar tepkiler verdi...ama gördüğünüz gibi şu anda 5,00 ın altına inmiştir...gerel ilk etapta 4,50 daha sonra da 4,00-4,10 seviyelerine kadar gevşeyebilir...ama dediğim gibi olası yüksek oranlı düşüşlerde her daim güçlü alış tepkisi verme potansiyeli var....

bende hem gereli hem de elimde bulunan banviti yakından takip ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    kızmamak lazım..herkesin hayali elinde bulunan hisselere güzel bir haberin gelmesi ve hissenin tavan tavan gitmesidir...:)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. endeks 104 binlerde iken banvit yine şu anki fiyatlarda idi...endeks neredeyse 120 bin oldu banvit hala yerinde...geçmişte bir kaç defa güçlü alış tepkileri vermesine rağmen tekrardan gevşedi ve şu anda riskin minimum olduğu bir yerde olası bir alış tepkisi beklemektedir...

şu anda endeks hafif ekside banvit düşen işlem hacmi sayesinde düşmüyor tam tersine hafif artıdadır...banvit kendince ben dip yaptım ve alış tepkisi vermek istiyorum diyor...bakalım banvitin sesini duyan olacak mı ???

5. Tek tarafli dusunuyor.. Bi guzel yorum bulamiyorum..
    İs yatirim satiyor... Sebepp yok
    Kottan cikacaksa dusuk fiyatla cagri fiyati yaparsa ne olacak... Peki
    Yatirim tavsiyesi degil... Mide bulandirici hareketler yapiyor..

6. seans açılmadan önce gerel ilk etapta 4,50 ye gevşeyebilir demiştim...verilere baktığımda tam da orayı gördüğünü ve yaklaşık %4-5 civarlarında eksiyi gördükten sonra bir miktar toparlandığını görüyorum...şu anki fiyatı 4,63 tür....gerel somut bir haber gelinceye kadar bu modda olacaktır diye düşünüyorum...güçlü tepkiler vermediği her vakitte aşağıdaki desteği biraz daha aşağı inecek görünüyor...4,50 bir tepki verme yeriydi ama bu tepki ne kadar güçlü olur bilemem...

eğer buradan güçlü tepki veremezse ileriki zaman diliminde burayı da aşağı kırma riski olabilecektir...kıracak olursa benzer duygular ile 4,00-4,10 dibine kadar inebilir...

7.  Alıntı Originally Posted by Meta06 Yazıyı Oku
    Tek tarafli dusunuyor.. Bi guzel yorum bulamiyorum..
    İs yatirim satiyor... Sebepp yok
    Kottan cikacaksa dusuk fiyatla cagri fiyati yaparsa ne olacak... Peki
    Yatirim tavsiyesi degil... Mide bulandirici hareketler yapiyor..
    dostum şu anda kottan çıkma konusu çok erken..şirket daha yeni bir yıl oldu banviti alalı...üstelik de halka açıklık hala %9-10 civarlarında...bence bu düşünce daha çok erken...

banvit yeni yeni güzel karlar yapacak..borçlarını kapatacak , ileride sermaye artışları da gündeme gelecektir...yılda 400-500 milyon karlar yapabilme potansiyeline ulaşacaktır...bu miktarlarda kar yapan şirketlerin ödenmiş sermayesi genelikle 1 -1,5 milyar tl civarlarındadır...

bundan sonraki süreçlerde yapacağı karları temetü veya bedelsiz olarak dağıtma potansiyeli artacaktır...tahmin ettiğimiz gibi karlar yaparsa (ki görünüş o şekildedir ) o vakit haziran temmuz aylarında banviti 40-50 tl aralıklarında yeni zirveler yapmış olarak görebiliriz...

8.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    elimde ki hisse ye göre konuşmuyorum sn.m_tech

Başka bi hissede ters te yakalandım banvit yok elimde.

sn. keko yakın zamanda size itibar puanı verdiğim için tekrardan veremiyorum. saygılar :)
    Not: Benim yazdıklarımı dikkate almayın zarar edebilirsiniz. Asla YTD.

Sayfa 318/860 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •