Sayfa 32/1200 İlkİlk ... 22303132333442821325321032 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Mepet te ki büyük çanak ta çok ilginç ve bilançoda güzel hissede incelenebilir....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

2. Yucin soda alım yerleri nereler

Sent from my General Mobile 4G using hisse.net mobile app

Teknik analize ,pek sırtınızı yaslamayın, ana kuram temel analiz olmalı, algoritmik işlemlerin olduğu bir borsada 3 sn de 700 puan çıkartıp, 5 sn 1000 puan düşeren spekler var... bu arada her iki yöntemden de bunlar para kazanıyor.. teknik ,çare olsaydı, twitter daki halil Reçber bey, kurs vermek yerine borsadan para kazanırdı, zaten bu güne kadar da dedikleri hiç çıkmadı, takipçileri onun yüzenden 15.000 puan artış gösteren endeks'i kaçırdı
    Son düzenleme : karakorsansakal; 26-02-2017 saat: 16:01.

4.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Yucin soda alım yerleri nereler

Uzun vade düşünürsen bence SODA alım yeri farketmez yani karar senin, istediğin yerden alabilirsin dedim ya zaman ve sabır işidir SODA ve 2019 da ömrümüz yeterse nerelerde olur sizce bu cam elyafı yatırımının (yıllık 70 bin kapasiteli bir yatırım olacak ve Ülkemizin 50 bin tonluk ithalatını tek başına karşılayacak ancak ben bununlada kalmayıp kapasitesinin sırasıyla yıllık 100 bin tona ileridede 150 bin tona çıkarılabileceğini düşünüyorum zira her geçen yıl ihtiyaçlar hem Ülkemizde hem de Dünyada durmadan artış eğilimindedir.)bitip ihracatının yapıldığını düşünün ve tabiiki SODA hammadde ürünlerini saymadım bide elektrik üretimide var,maliyetleri TL satışları yabancı para cinsinden, cam elyafı fabrikası maliyeti elindeki yüksek miktardaki döviz cinsinden meblağın artış yönündeki posizyonunu negatif yönde etkilemeyecektir hatta cam elyafı yatırımı gibi farklı bir katmadeğer üretecek bir yatırım haberide ileride gelebilir zira BALIKESİR deki organize sanayideki 200 dönümlük arazi boşuna alınmadı burası üretim üssü olmaya aday bir bölge ve BOR madenleride burada bakmışsınız BOR u katmadeğerli bir ürün gamında üretmeye karar vermişler olurmu olur bence süper olur zira BOR Dünyada %7x oranlarında en çok ülkemizde var keza TORYUM madenide öyle ve bu TORYUM un bir çuvalı koskoca bir şehiri ısıtmaya yetecek enerji üretiyor bu iki maden ülkemizi refaha fazlasıyla kavuşturacak özellikler taşıyor inş. değerlendirilir bu nimetler .İşte zaman ve sabır dememin nedenleri bu SODA da uzun vadeli düşünmek gerek,sabırlı olmak gerek...
    Son düzenleme : yucin; 26-02-2017 saat: 16:10.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

5. Teşekkürler yucin güzel bilgiler için trakya cam görüşün nedr

6.  Alıntı Originally Posted by mapfree Yazıyı Oku
    Teşekkürler yucin güzel bilgiler için trakya cam görüşün nedr

Trakya cam hammaddesini SODA dan alıyor ve sanırım şu an Avrupa nın en büyük düzcam üreticisi ve Rusya yatırımları çok iyi durumda elimde yok ama bildiğim kadarıyla SODA gibi değerli ve temeli sağlam bir hisse şu an 3 üstüne oynuyor ,uzun vadede utandırmaz yatırımcısını....

7. Prkme

Yakindan gorunum...

Burada herkes 03 beklerken bence 05 ten dondurdu demek istiyotum, olmadi pazartesi gunu duruma bakip, asagi salmiyorsa alacagimin 1/4 u ile 05 civarindan almaya calisirim, yazmam, cunku yazarsam gelir. Asagi salarsa 1.97 ve 1.89 a yakin yerlerden toplamaya devam ederim. Dibin dibi 1.79 ama bence canagin sekline gore 1.89, o yuzden ben kafadan 1,90 a alis yazacagim diger 1.4 u ve kalan yarisi icin bekleyecegim, yukari kirarsa maliyet yukseltirim, asagi giderse dibini bulmasini ve yukari donmesini bekler o zaman alirim.

Yorum: 2.07 kapatsaydi kisada al bile verecekti ama 06 kapatti nimissizzz...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

8. Bu da uzaktan gorunum,...

Alcalan trendde olduguna inanmiyorum, dusen kanallari nasil kirmis, alttan ustten carparak nasil yataya sarmis ve hatta canak dibinden yukari dondurmus... 3 yillik dip calismasi dibi goruldugu gibi 1.79 ama oralara gidecegine inanmiyorum kendi sahsi gorusum olarak, bu da kimseyi baglamamli...

Not: Yukardaki pembe "gap i gordunuz umarim
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

Sayfa 32/1200 İlkİlk ... 22303132333442821325321032 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •