Sayfa 321/397 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

Ben tavan bekliyordum aga al .0,30 tl dedi tabi almadim .hemen yine dalerera islemlere gene basladi 19.6 yi inatla bekleyecegim haberin olsun.
     Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Su saate kadar birhalt olmadi

Mi A3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    hasan abi çok ufak takılıyorsun 3 kuruş için beklemeye bile değmez ya
    şöyle bir 50-60TL ler gelse
    hisse başı 1,5-2TL de temettü verse
    daha bir şenlik olur buralar
    tabi pazarlık payımız vardır.)

Ah ahiosman abicigim oyle birsey olsa cok iyi olur ama ben en baba gelecegi yeri 33 tl olarak goruyorum ben gunlukcuyum bende miktar bu gun 16 bin lot oldu 11 binini 17.9_ 18 arasi verince bizim aga sevindirik oldu hemen 18 .30 lara ucurdu. Asagilara cekince alim yapiyorum yukari cekerse aldigimi satiyorum ama elimde sabit tuttugum 5000 lot var onunla bilancolar aciklanana kadar buradayim . Yine trendin yukari oldugu kozal dada islem yapiyorum. 16.08 de ben indeste alim yaptim.oralar trendin yukari dondugu yerdi trend halen yukari. Sayin REX se tam soyliyemedim ama trend donusuyle birlikte yokari hareket basladi trend bitene kadar İnsallah beraberiz.
     Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    hasan abi çok ufak takılıyorsun 3 kuruş için beklemeye bile değmez ya
    şöyle bir 50-60TL ler gelse
    hisse başı 1,5-2TL de temettü verse
    daha bir şenlik olur buralar
    tabi pazarlık payımız vardır.)

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Ah ahiosman abicigim oyle birsey olsa cok iyi olur ama ben en baba gelecegi yeri 33 tl olarak goruyorum ben gunlukcuyum bende miktar bu gun 16 bin lot oldu 11 binini 17.9_ 18 arasi verince bizim aga sevindirik oldu hemen 18 .30 lara ucurdu. Asagilara cekince alim yapiyorum yukari cekerse aldigimi satiyorum ama elimde sabit tuttugum 5000 lot var onunla bilancolar aciklanana kadar buradayim . Yine trendin yukari oldugu kozal dada islem yapiyorum. 16.08 de ben indeste alim yaptim.oralar trendin yukari dondugu yerdi trend halen yukari. Sayin REX se tam soyliyemedim ama trend donusuyle birlikte yokari hareket basladi trend bitene kadar İnsallah beraberiz.

Hasan bey asagi donecek diye satmadim...hedefi 24 tl dedim...ben aldigim hisselerden memnunum....dmsas bu aralar uzuyor sadece yerli araba haberi gelene kadar tutacagim..

5. Bu hisseye hakettiginden fazla para koymusum stres yapti..komple satmasaydim olurdu aslinda....ne kendini ne spegi strese sokacak hisse almamak gerek..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu hisseye hakettiginden fazla para koymusum stres yapti..komple satmasaydim olurdu aslinda....ne kendini ne spegi strese sokacak hisse almamak gerek..
    Tabi bazı tahtalardan fazla mal alınmaz bende aselsan veya kozal gibi hisselerden fazla alıyorum ama bu tahtalar bizlerin parasını tınmaz, ben demsasa bir göz attım son 3 günde çok sert hareket çekmiş, birsey daha dikkatimi çekti daha öncede aynı hareketı çekmiş yalnız, öncesinde hafif bir yukarı trendle birkaç ay toplanıyor sonra sert yukarı < Günlük grafige bakınca demsaş speginin tarzını asagı yukarı belli oluyor. Ben hiç hareket yapmadan hissede uzun süre bekliyemiyorum.Aldıgım hissenin bir kısmı ile al ve sat yapıyorum, Seıko isimli bir unlü borsacı var onun bir sözünü burada tekrar edeyim çıkış trendinde olan hisselere girin trend degişimine kadar hissede kalın der tabi burada çıkış trendine başlayan hisseleri nasıl bulacagız. Hadi bulduk çıkış trendinin bitmek üzeri oldugunu nasıl anlayacagız. bunları becerecek yetenek bende yok. Sende ama var Velhasıl kelam borsacılık zor zenaat. hepimize kolay gelir İnşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Tabi bazı tahtalardan fazla mal alınmaz bende aselsan veya kozal gibi hisselerden fazla alıyorum ama bu tahtalar bizlerin parasını tınmaz, ben demsasa bir göz attım son 3 günde çok sert hareket çekmiş, birsey daha dikkatimi çekti daha öncede aynı hareketı çekmiş yalnız, öncesinde hafif bir yukarı trendle birkaç ay toplanıyor sonra sert yukarı < Günlük grafige bakınca demsaş speginin tarzını asagı yukarı belli oluyor. Ben hiç hareket yapmadan hissede uzun süre bekliyemiyorum.Aldıgım hissenin bir kısmı ile al ve sat yapıyorum, Seıko isimli bir unlü borsacı var onun bir sözünü burada tekrar edeyim çıkış trendinde olan hisselere girin trend degişimine kadar hissede kalın der tabi burada çıkış trendine başlayan hisseleri nasıl bulacagız. Hadi bulduk çıkış trendinin bitmek üzeri oldugunu nasıl anlayacagız. bunları becerecek yetenek bende yok. Sende ama var Velhasıl kelam borsacılık zor zenaat. hepimize kolay gelir İnşallah.
    Ben dmsasi yeterince tuttum 2 tl den beri suan 6.5 lerde..istesem satarim ama yerli oto haberi bekliyorum guclu ihtimal dmsas pay kapacak....o zaman is cok farkli olacak...aylarca 1 tl artmakta zorlanan hissenin kopacagini dusunuyorum....ytd

Sayfa 321/397 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •