Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Viop XLIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,752
     Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    hedef 2500 ayıcıklarım siz bilirsiniz işinizi ayı doğduk ayı olarak yaşayacağız geri vites yok bizde şelale isterük
    yahu ne ayak

gazoz kapagiyla mi?...sen hiç bir zaman long görmedim.

2.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    hedef 2500 ayıcıklarım siz bilirsiniz işinizi ayı doğduk ayı olarak yaşayacağız geri vites yok bizde şelale isterük
    İki gündür pazarda limon satmaktan iflahım gevredi, bi saat önce işim bitti, gelirkene yarım kilo bal aldım ormana gittim balkıza geçmiş olsuna, selamı var...ayuları toplamış taa kuzey kutbundan ayular bile yola çıkmış geliyormuş, global olarak tüm ayular toplanalım istişare edelim diyor.metin abimin ayıcıklarına selam olsun

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İki gündür pazarda limon satmaktan iflahım gevredi, bi saat önce işim bitti, gelirkene yarım kilo bal aldım ormana gittim balkıza geçmiş olsuna, selamı var...ayuları toplamış taa kuzey kutbundan ayular bile yola çıkmış geliyormuş, global olarak tüm ayular toplanalım istişare edelim diyor.metin abimin ayıcıklarına selam olsun
    Her gün her saat gelip short diyen hadi ayiciklarim geliyoruz diyen, gerçek para ile yatırım yapsa haftada bir iflas edecek birinin yorumlarına cevap yazmak, ciddiye almak sizin de itibarinizi düşürdüğünü düşünmekteyim.saygilar

Ayıların bir süre akıllı olmasında fayda var. Ben gün içinde hem ayı hem boğa olmaya bir şey demem de, bu aşamada paçal yapmak iflas ettirebilir. Yarın için tahminimi şimdiden yazayım. 3285 civarı bir açılış ve 3400 üstü bir kapanış. Bu adam yarın bence bir yeşil mum dikecek. Demir+Holding vs ile gider

5.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    herkes ayı bey diyecek
    Bu yorum sonrası bile 7 iş günü ve yüzde 10.

6.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Her gün her saat gelip short diyen hadi ayiciklarim geliyoruz diyen, gerçek para ile yatırım yapsa haftada bir iflas edecek birinin yorumlarına cevap yazmak, ciddiye almak sizin de itibarinizi düşürdüğünü düşünmekteyim.saygilar
    Sizi ilk defa bu kadar gergin gördüm.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    en azından anlık yazmışsın

düşerse da çıkarsa da...

kara keko dan dolar yorumu da isteyebilirmisin..

Emlaktan voleyi vurunca özgüvenin artmış baya😂 vob yapmayalım da taş mı yiyelim biz😊 aklı fazla, hırsı az yatırımcılar için vob büyük nimet, hele ov hisse portföyü taşıyıp belirli bir strateji ile hisse long, endeks short yapan için gayet tatminkar kazançlar var.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Shortcu mu kaldi?...Herif önce 30 puan düşürüyor sonra aniden 100 puan yükseltiyor.
    Radarlarına takılan pozisyonlar varki 2 yöne o hareketi yapıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 322/1000 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •