Onemli Gunler Banner
Sayfa 324/1024 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Türkiye Mısır değil,
    Türkiye Venezüella değil,
    Türkiye İran değil
    Ancak,
    Türkiye #Türkiye değil.
    Artık değil.

2. AKP'nin müteaahitleri kurtarma planı: Yabancıya satılan ev ihracat sayılacak, KDV iadesi ödenecek
    (Kaynak:cumhuriyet)

3. Bir Damacanada Türkiye Ekonomisi

https://duzensiz.org/bir-damacanada-...i-7f33349e1452
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Türkiye'de, aşağı yukarı 15 milyon maaşlı çalışanımız var.
    Google amca, az önce böyle buyurdu.

Bunların,
    6 milyonu, 229 evroya çalışıyor
    6,5 milyonu, 229 ila 450 evro arası çalışıyor
    1,5 milyonu, 450 ila 680 evro arası çalışıyor.
    Yani kısaca, 15 milyon ücretli çalışanımızın, 14 milyonu, fakir mi fakir, aç mı aç

Peki fakir ve aç olduklarının farkında mı ?
    Ya neden fakir ve aç olduklarının farkında mı ?

En çok kullandıklarından emin olduğum 4 cümle :

Allah razı olsun.
    Allah bugünlerimizi aratmasın.
    Allaha bin şükür.
    Allah devletimize zeval vermesin.

Fakir olduğunun farkında olmayan biri, doların yükseldiğinin nasıl farkında olsun ki !
    Doların yükseldiğinin farkına varsa, neden yükseldiğinin nasıl farkına varsın ki ?

Pazartesiden itibaren, günde 7,5 evroya gece gündüz çalışmaya devam.

6. Japonya'daki hızlı tren saatte 600 km.den daha hızlı gidiyor. Yani burada olsaydı İstanbul-Ankara arası 1 saat olurdu. Bizde en az 4 saat sürüyor.
    https://twitter.com/FarkliGercekler/...06374649253888

-ama o zaman 1000 otobüs seferi yapamayız her gün. Devlet vergi alamaz benzin sarf etmezse millet. Cari açık olmaz. Hava kirlenmez. vs vs. Bence bizi bozar hızlı tren
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Japonya'daki hızlı tren saatte 600 km.den daha hızlı gidiyor. Yani burada olsaydı İstanbul-Ankara arası 1 saat olurdu. Bizde en az 4 saat sürüyor.
    https://twitter.com/FarkliGercekler/...06374649253888

-ama o zaman 1000 otobüs seferi yapamayız her gün. Devlet vergi alamaz benzin sarf etmezse millet. Cari açık olmaz. Hava kirlenmez. vs vs. Bence bizi bozar hızlı tren
    Bence herşey para ile ilgili hızlı trenin yapılması ve işletilmesi ciddi bir maliyet. Japonun tahminen bilete verdiği para gelirine göre önemli değil ancak kullanılan teçhizatın parasına göre iyi bir miktar ( iphone fiyatının tüm dünyada aynı olması ama gelire göre Türk için pahalı japon için ucuz olması gibi düşünün)
    Bizim o seviyeye erişmemiz için ülkenin kalkınması ve gelirin artması gerekiyor.

Olurda tren yaparsak yüksek maliyeti kurtarmanın yolu demiryolunu tekel haline getirmek buda aynı güzergahtaki alternatifleri öldürüp (uçak ve otobüs) doluluğu artırmaktan geçiyor.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ebuzerrr Yazıyı Oku
    Bence yazma dostum yazınca koyun cahil vb oluyorsun....küfreden bile olur asagilayanlar cabası sen onlara karşılık verince anında banlanırsın bu demokratik forum başlığında ... Ama onlar her türlü asagilamayi galiz hakaretleri bile yapma haklarını kendilerinde görürler..Yani değiştiremezsin buradaki kafayı .... bunu yazmam bile belki gene banlanmama sebeb olacak ama duramadım..

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu geri zekalı guest olmuş ama benle ilgisi yok ne yazdıda salladılar bilmiyorum ama ben şikayet etmem cevabını kendim yazarım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 324/1024 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •