Sayfa 325/805 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Son bir yılda neler olmuş diye KAP tan Özel Durum Açıklamalarına göz gezdirdim. Çok fazla sayıda hisse satış haberi vardı.
    Bilemiyorum, belki bedelliden kaçtılar belki de ... bilemiyorum yani. Bilinemeyen bir durum.

Yalnız 23 Temmuz 2018 tarihli, yabancı ortaklık arayışının olumsuz sonuçlandığı ile ilgili bildirimde bazı ifadeler dikkatimi çekti. Aşağıya kopyalayıp yapıştırıyorum. Ben atlamışım, yeni Farkına vardım.
    Araştırmaya devam...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    SPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.

Şirketimiz 24.03.2018 tarihli Yönetim kurulu Toplantısında; Bantaş Bandırma Ambalaj San. Tic. A.Ş. ‘nin Ülke sanayisine katkı ve büyüme hedefleri doğrultusunda ortak arayışı için yetkilendirmiş olduğu UP-Capital şirketinin yoğun çabalarına rağmen dünyada cereyan eden ekonomik dalgalanmalar neticesinde müspet bir sonuca ulaşılamaması nedeni ile 23.03.2018 tarihinde karşılıklı olarak anlaşmanın fesih edilmesi kararlaştırılmış ve aynı tarihte kamuoyu ile paylaşılmıştır. Ancak şirketimizin büyüme ve ülke sanayisine katkı ilkesi doğrultusunda mevcut kapasitelerin artırım çalışmaları, 22.03.2017 tarihinde toplamda 14.486,96 m² alanda binaları ile birlikte alınan mevcut tesislerimize sınır bir başka tesisin katma değer oluşturması ve yeni istihdam alanları açması amacı ile faaliyete geçirilmesi, Mevcut iş kolumuz metal ambalajda kapasite artırımı ve METAL OLMAYAN AMBALAJ ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ konusunda yatırımlar yapılması, Mevcut teneke ambalaj ürünlerinde ürün çeşitliliğinin artırılması konusunda ar-ge yatırımlarının ticarileştirilmesi amacı ile şirketimizin mevcut öz kaynaklarının kullanılması, elde edilen ve edilebilecek öz kaynakların söz konusu muhtemel yatırımlar için kullanılabilir halde bulundurulması ayrıca yatırımlar ile ilgili yurt dışı ve yurt içi firmalardan teklif alınması, alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde yönetim usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan ERDAN'a yetki verilmesine karar verilmişti,

Söz konusu yatırımlara ilişkin herhangi bir gelişme bulunmamakta olup, 22.03.2017 tarihinde toplamda 14.486,96 m² alanda binaları ile birlikte alınan mevcut tesislerimize sınır tesis üzerinde olası yapılacak yatırımlara hazırlık amacı ile mevcut binalarda tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmaları devam etmektedir.

Bedelli Sermaye Artışından elde edilecek kaynağın kullanım şekli.;

Alıntı Originally Posted by mutluluk Yazıyı Oku
    Dostlar son iki haftanın yabancı takası oranını atabilecek varmı?
    7Günlük yabancı oranları tablosunun son güncellenme tarihi: 05.03.2019

4. bu hisse zarar üstüne zarar yazarken 6 liraları gören Bantaş değil mi?
    Sağlam kar açıklayıp bedelliyle para toplayıp yatırımlarını , yenilemelerini yapan şirket eski zirveleri neden denemesin de buralarda gezsin acaba?
    Son düzenleme : philosopher; 05-03-2019 saat: 15:26. Sebep: dsdsdsd
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Forum sessizliğini çok severim. inanırmısınız 2014 yazında EGEEN- 50 liralarda iken neredeyse kimse yorum yazmazdı .
    Forum sessizligi benim için hep olumlu işaret olmuştur

6. Yarın 1.50 mi 1.70 mi?

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Pala güzel dökmüş , bu hissede kimseler kalmamış.
    Güzel güzel...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Yapı kredi ve Gedik tahtayı mahvetti. Kimi diyor 1.56 son 1.46 önemli direnç diyen de var...Beklesek mi

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 325/805 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •