Sayfa 329/488 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 3901 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Emre bey ne ziyareti var
    Beklenti nedir
    Bakan Şimşek ve MB başkanı yarın Suudilere ziyarete gidiyor. Özelleştirme ve yatırım ile ilgili konuların olduğuna dair dedikodular var..
    Beklenti ise dedikoduda olsa bazı şirketlerin satılacağı. Ttkom da konuşuluyor. Ama kesin bilgi değil bunlar..Malum borsa dedikoduları sever...

2. Bugün gene 23 u geçipte adam gibi durup üstünde kalamadı
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bakan Şimşek ve MB başkanı yarın Suudilere ziyarete gidiyor. Özelleştirme ve yatırım ile ilgili konuların olduğuna dair dedikodular var..
    Beklenti ise dedikoduda olsa bazı şirketlerin satılacağı. Ttkom da konuşuluyor. Ama kesin bilgi değil bunlar..Malum borsa dedikoduları sever...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Teşekkür ederim abi
    Ttkom satılırsa Arabistan a kaça gider fiyatı ne olur acaba.30 40 50 olabilir mi

4.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Bugün gene 23 u geçipte adam gibi durup üstünde kalamadı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet para da bankalara falan kaydı. O nedenle zayıf kaldı. Yarın bence bir hareket yapabilir ama kalıcı olacak mı o biraz muamma bende..

5.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim abi
    Ttkom satılırsa Arabistan a kaça gider fiyatı ne olur acaba.30 40 50 olabilir mi
    Rica ederim.
    Satılma durumu olursa bile ne kadarlık bir pay olur bilmek zor.. Açıkcası satılacak mı onu bile pek sanmıyorum ben...

6. https://www.bloomberght.com/bakan-bo...abilir-2334354

Bakan Bolat: BAE Türkiye’ye beş alanda 30 milyar dolarlık yatırım yapabilir
    Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Birleşik Arap Emirlikleri’nin gıda, lojistik, ilaç ve hastane işletmeciliği, altyapı yatırımları ve teknoloji alanlarında Türkiye’ye 30 milyar dolarlık yatırım yapabileceğini söyledi.

Piyasanın en büyük manipülatörleri, spekülatörleri küçük yatırımcılar kayeler) Ortada fol yok yumurta yok satılacak yaygarası koparıyorlar.. Yatırım yapılacak 5 alan arasında ben telekomünikasyon, iletişim falan görmüyorum..

7. 2.çeyrek iyi bilanço bekliyordum ama kurun zıplamasından dolayı borçlandığı dövizden 3 milyar tl civarı kur zararı yazabilir..

Rica ederim.
    Satılma durumu olursa bile ne kadarlık bir pay olur bilmek zor.. Açıkcası satılacak mı onu bile pek sanmıyorum ben...
    Satılacak olsa çoktan 5 10 a katlardi zaten abi.en. son biz duyardık herhalde
    Neyse bekleyip göreceğiz artık

Sayfa 329/488 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •