Sayfa 33/1000 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    TUm hammadde ve urun aldigim sirketler ile gorusmem de bana 1 ocak a dek bu fiyatlarin gecerli oldugunu, 1 ocaktan sonra kesinlikle fiyat almadan urun satisi yapmamami soyledi..
    Acaba malum enflasyonla mucadele vs de 1 ocak a dek gecerli..Bu tarihten sonra kiyamet mi kopacak merak etmeye basladim..

Olan sanirim 1 ocakta maasina zam alip sevinen kisilere olacak..2 ocaktan itibaren herseye aldiklari maas zamminin 2 kati zam gelince baya bir husrana ugrayacaklar..
    https://www.bloomberght.com/haberler...egerlendirmesi

enteresan bir kur tahmini

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İşten izin alıp doktora muayene olmak lazım aile hekimi yazıyor mu bilmiyorum ama benimki çok ters hiç uğraşamam 30 tl verdim olduk .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Domuz gribi aşılarının ithal edildiği sene, amirim(komutan) zorla aşı yapılacak dediği halde yaptırmamıştım. Sebebi, grip virüsü öyle hızlı dönüşür ki, (antijenlerini) hızına hiç bir aşı yetişemez. Bu yüzden ancak çapraz immünite için kronik hastalığı olanlar, 70 yaş üstü ve bazen sık hastalanan çocuklarda yapılması endikedir.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yok grip aşısı öyle değil eczacı ben vurayım dedi. sen vurabiliyorsan bende vururum dedim aldım eve getirdim evde ben kendimnm yaptım.
    Onune gelene vurdurmamakta, iyi bir gelisme!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Tam yanılsama bitecek bir gülme geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Biz dolarda 6 lira üzerini yaşamadık. 6 lira üzeri kalıcı olan dolarda hele bir görün enflasyonu. Bir tek eylül ortalaması 6.35 doların. Üçüncü çeyrek ortalaması 5.64.
    o değilde hocam bu hükümet memura enflasyon oranında zam yapacak daha iki ay en kötü senaryo ile %2,5 gelse %15 leri buluyor.

2018'in 2. yarısında, ilk 4 aydaki enflasyon oranı yüzde 12,26 olmuştur. Daha Kasım ve Aralık ayı enflasyon rakamları açıklanacaktır.

Toplu sözleşme hükmü gereğince, oluşan enflasyon ile uygulanan zam arasındaki fark, 2019 yılı Ocak ayında ilave olarak verilecektir.

İlk dört aydaki hesaplamaya göre, memur ve sözleşmeli personelin maaşlarına Ocak 2019'da, yüzde 4 zamma ilave olarak (12,26-3,5) yüzde 8,76 enflasyon zammı daha ilave olarak eklenecektir. Anlayacağınız evdeki hesap çarşıya uymayacak.

6. RTE çıkarır bir KHK...O sözleşme geçersizdir der olur biter

Brent petrol ayı piyasasına girmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Neden ? Talep mi azalıyormuş ? Dünyada durgunluk mu olacakmış...

Sayfa 33/1000 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •