Sayfa 331/1002 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O yüzden Karax abi kimsenin lafıyla iş yapmıycan, hatta mümkünse elini hiç belli etmiycen. nazar değer yoksa
    Elimizi acik ettik reis. Memed abiyi bölüm canavari ilan ettim. Dolar altin hisse var. Memed abi hepsine cokmeye kalkti. Buyuk yanlis yapti bana aklini alacagim onun.

2. Gene savaş var. 12,50 ...

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Topiğine koysam perişan ederler beni. Sadece bu hissede değil, uzun vadeciyim falan olmaz bu ülkede. Toplar sonra verirler sonra gene alırlar. Yazık Ereğli bir de bu.

Uzun vadeci olunmaz abi itina ile uzun vadeci yapilir. Şahsimi cok guzel uzun vadeci yaptilar. Muhtemelen 2023 e kadar aldigim hisseler o fiyata gelmez. Sahsim hisselerim dolarlarim ve altinlarim artik kardes gibiyiz. Tek tesellim doviz ve altinin maliyeti dusuk.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gene savaş var. 12,50 ...

Dayan dolar, 10 gün daha dayan. Sakın yükselme

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bugün endekste nasıl adam tokatlanır isimli oyunu izlediniz. Yarın görüşmek dileğiyle.

6. Bence gizli plan İslam Dinarı deyip altına parayı endekslemek olabilir.

Altın rafinerisi başkanı konuşuyordu yılda 50 ton halkdan altın toplayacaklarmış, alım satımda zarar olmadan en az maliyet ile işlem olsun diye özel programlar geliştirlimiş.

Tabi bu en en son senaryo bence, ABD, Avrupa vs o tip bir şeyi bloke eder. Altın para sisteminin terk edilmesinin sebebi olarak yeterli altın olmaması gösteriliyor 2-3 trilyon dolarlık altın varmış. Altının en az 10 kat artması lazım ki piyasa ihtiyacı karşılansın.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Sadece FDow'da işlem yaptığım için benim portföyün %98 i zaten spot döviz. 10 gün sonra ciddi TL gelecek. Onları da vadeli usdtry de kullanacağım. Vadelideki 3.5 liradan satış aceminin birisi tarafından yapılmış, yapan Twitter'da yazdı.
    4 lot mu ne, çok büyütülecek bişii değil, belki de kasıtlı yapıldı.
    Tabana biri alış girdi, o da hengamede boşluğu gördü, çaktı zevkine
    Bazan zevkine az bi lotla tavana yada tabana çizdiren psikopatlar oluyor.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    4 lot mu ne, çok büyütülecek bişii değil, belki de kasıtlı yapıldı.
    Tabana biri alış girdi, o da hengamede boşluğu gördü, çaktı zevkine
    Bazan zevkine az bi lotla tavana yada tabana çizdiren psikopatlar oluyor.
    471 lot ben baktim kademelere

Sayfa 331/1002 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •