Sayfa 332/1023 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Paracıklarınıza elveda etmenin en kestirme yolu bu tarz twitter fenomenlerini dinleyerek yatırım yapmak.
    Aman efendim ben sağlamcıyımdır,bu beyefendiyi halil rencber beyefendi sınıfında düşünürdüm,haklıymışım...

2.  Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    Beyler,songür ulus beyefendinin dolar öngörüleri var,ne yapılırsa yapılsın düşecek,çok düşecek,4 ün altına düşecek der. ne dersiniz yoksa halil bey türevi yorumlarmı bunlar..
    böyle bir organizmanın bile twitter hesabının olması doğanın bir başka mucizesi değil mi?
    Son düzenleme : shorts; 27-07-2018 saat: 02:26.

3. Ya ben bu adamı çok çok eskilerden tanıyorum,bırakın Allahaşkına en ufak ciddiye alınacak bir tarafı olmaz, hatta bu konularla uzaktan yakından ilgisi olmayan biri.Burada adını duyunca acaba O mu diye baktım,sonra gül gül öldüm.
    Bırakın sosyal medyayı üst mevkilere yerleşmiş,en kibar deyimle liyakatsiz o kadar insan var ki,yani liyakatsiz ama becereklidir diye bir ihtimal dahi yok, o derece liyakatsizler.Süpermeni başkan yapsan bile bütün mevkilerdeki adamlar kalitesiz olsa,süpermenin şansı olmaz,buna karşılık kaliteli insanları topla istersen başa Mr. Bean 'i getir iş yapar.
    Kaliteli insanların kenara itilmesiyle açılan boşlukların doldurulması kaçınılmaz.Kalitesiz insanı yücelten,teşvik eden,yoluna açan bir toplum olabilir mi? En ilkel kabilelerde bile savaşabilecek adamı savaşçı,iyi yemek yapanı aşçı yaparlar.İnsanlık tarihinde örneği olduğunu bile sanmıyorum,tarhi baştan yazacağız anlaşılan
    Ne kadar isim yapmış olursa olsun birinin görüşlerini dikkate alacaksanız,aynı zamanda o kişinin kafasının içi bomboş ama kendini pazarlayabilen olduğu ihtimalini gözden kaçırmayın.Çünkü eğitimli kişilerin bu konuda zaafı vardır.Bakın eski genelkurmay başkanını belki de sadece ilkokul mezunu bir dolandırıcı kandırdı.Yüksek matematik,fizik,istatistik vs. okuyan insanları 3-5 piyasa fırlaması borsada şurada burada çarpabiliyor.Beynini kullanan bir insan karşısındakinde de beyin olduğu varsayımıyla,yok artık bunu da yapmaz veya böyle birşey mümkün olamaz yanılgısına düşüyor.Bu zaafın keşfedilmesiyle beraber beyinsizler,kaliteli insanlar için okumuş ama aptal,becereksiz diye düşünerek daha da cesaretleniyor.Toplumun bütün sorunlarnı eğitime bağlayan zihniyetin de,neler olup bittiğini algılamakta güçlük çekenlerin de gözden kaçırdığı nokta bu.
    Ha tutup da bu modellerin hepsi paraları yığmış,beyin olmasa nasıl bunları beceriyorlar,onlar zengin sen fakir sorusu ortaya çıkıyor ki anam dahi bu soruyu kıyaslamayı yapmıştır.Bu sistemdeki handikaplardan birisi dürüst kalmak.Dürüst kalarak da elbette para kazanılır ama şansın yüzde 1 e düşer.Diğer sebep yukarıda yazdığın gibi bu adamların boşluk doldurma özelliklerinden kaynaklanıyor,jöle gibi bir boşluk bulduklarında oraya akabiliyorlar,çünkü bir omurgaları dik duruşları yok.Ticarette de aynı şekilde nerede boşluk varsa orayı dolduruyorlar ve nitekim para kazandıracak bir alana çok kişi girebildiği zaman o alanda para kazanmak zorlaşıyor.Ticartteki boşluğu değerlendiren daha avantajlı hale geçmiş oluyor.Yani legal olsa ve piyasada az satıcı bulunsa kadın dahi satmaktan çekinmezler.Kimse üstüne alınmasın,sadece hayatta gördüğüm tiplere dayanan analizimdir.
    Son düzenleme : cumartesi71; 27-07-2018 saat: 04:16.

Usd/try 4,8701 +0,0034 +0,07%
    gau/try 191,712 +0,408 +0,21%
    usd/zar 13,2425 -0,0009 -0,01%
    eur/try 5,6760 +0,0030 +0,05%
    eur/usd 1,1650 +0,0007 +0,06%
    gbp/try 6,3871 +0,0082 +0,13%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Okumuşu , okumamışı , kör cahili ; Hepsinin ortak bir noktası daha varmış.
    " Bağnaz Amerikan Düşmanlığı "
    Herkes döktürüyor. Twitırda orada burada gırla Amerika şöyle böyle falan fistan....
    Amerikanın hiç mi suçu yok? Tabi ki vardır.
    Fakat kimse farkında değil sanırım 1 tane Amerika yok. Amerika içinde her yerde olduğu gibi güç odakları var. Şimdi bunu uzun uzadıya yazmayayım.

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bilmem onlara sorun yada ikide bir armut ile elma kıyaslaması yapmayın acizane..
    ABD cezalandırmak istediği her ülkeyi Swift'le tehdit ediyor. Bu tehditler zaten aşırı borçlu ABD'nin haketmediği rezerv para konumunun sonunu getirecek.
    Çin/Rusya öncülüğünde Asya ülkeleri kendi Swift'lerini kullanmaya başlıyor. ABD tehditlerinden bıkan Avrupa da sistem değişikliği isteyebilir..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    KALIN: ABD TÜRKİYE'YE TEHDİTLER SAVURARAK NETİCE ALAMAZ
    ÇAVUŞOĞLU: KİMSE TÜRKİYE'YE NE YAPACAĞINI DİKTE EDEMEZ
    DIŞİŞLERİ: TÜRKİYE'YE KİMSE EMİR VEREMEZ VE TEHDİT EDEMEZ

Ülkeyi imamlara emanet edersen, tehdit de ederler, dikte de ederler, emir de verirler.
    Her türlü neticeyi de 16 yıldır alıyorlar zaten.

Hadi bakalım kapı kapı dolar dilenmeye devam edin !
    Bi dünya turu yapın bakalım ! Türkiye'yi tehdit etmeyenler arasında.

8. “Money talk,people walk..”

Dış borcun olmuş 452 milyar Dolar,
    Cari açığın olmuş 58 milyar dolar,
    Enflasyon %17(kağıt üstünde)
    Faiz %21

Paran pul olmuş döviz karşısında.!!!

Sen kalkmışsın hala andersen’den masallar okuyorsun...

Türkiye nasıl mı düze çıkar?
    -bir gece ansızın ülkenin her yanından petrol ve doğalgaz fışkırırsa...
    -bir gece ansızın trilyon dolarlık altın madeni bulunursa...
    -bir gece ansızın ülkenin üzerine uzaydan trilyon dolar yağarsa...

Sonuç olarak;

‘Money talk,People walk..’

Sayfa 332/1023 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •