Sayfa 332/1004 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    üle her gırıntıyı sen toplarsan, sıkarlar dopuğa. asdas
    Yok ABKA geldi aklıma , o kafasına koyduğu rakam üzerinden terste kaldı , bende grafın etkisinde kalmıyayım dedim güzel kar yazdım.
    Allah bereket versin , önümüzdeki hafta maçına bakıcaz.

2. BOFA satışda ..o satışa rağmen burada ise alıma geçerse yüzde 2 yi bile gösterirler walla..
    shortçular için kötü haber ..

realizasyon olmadan sürekli yukarı sürdükçe evet ky gelecektir ama büyük kurumsallarda oyunda yerini alacaktır.. eğer tek bir güç bu hareketi yapıyorsa bir noktada büyük yatırımcıların kendi gücüne eşit oyun (hedgli ve senaryolu) kurabileceklerini görüyordur.. o nedenle ciddi bir realizasyon yapmalı, korkutucu ve ikna edici.. ve alanlara sürekli satarak "çok düştü" diye durmadan jeton alanlardan tahsilat yapmalı.. aslında yukarıdan satmak yerine seri hareketlerle biraz daha aşağıdan da satışları sürdürebilir.. ama daha yukarıdan satışları yapmaya kararlıysa o da enteresan bir şey olacak sürdürülebilirlik açısından..izleyeceğiz.. eğer öyle olursa hisse hareketleri daha belirleyici olacak..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Piyasalara o kadar güvensizlik hakim ki faiz yükselmedi diye sevinemiyoruz bile , tam tersi olması gerekirdi ama sorsan uçuyoruz emenike
    Tam tersi. Adam karışmayı bıraktı diye bütün bu olanlar.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5. Boynuzluya dikkat ağalar bilirsiniz benim kağıdım odur.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Pala malda yakalandı herhalde yukarı zorluyor.
    Sabah dedikya pala malda sistem alda diye, longcular sırtını dayamış palaya olan şortcuya oluy

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Doları yukarı gitceğini bile bile aşağı manüple etmeye çalışıyolar hala

8. Abi şöyle bir analiz yapmıştım, senle de konusmusuzdir. Faiz negatif. Doviz diyelim ki bağladı yataya 6 ay. Emeklilik için biliyorsun mecburi bes geldi. Buraya para koyan kişilerden hisse seçen ciddi miktar kişi olacaktır. Pandemi seviyelerinin dolar bazlı uzun süre dip olarak kalması mümkün bu nedenle vatandaş korksa fonlar alıyor taşıyor malı.

Gidip kent yaprak bilmemne alan tabi kendi düşünecek fon ona destek olmaz ama özellikle x30 için durum böyle.

Henuz Türkiye güven vermiyor ve yabancı son alımlara rağmen henüz gelmiyor. Rakamlar özünde ufak yani birkaç milyar dolar girdi ki çoğu tahvil. Ve takip ediyorum bize özel bir durum yok tüm em lere gidenden düşük bir meblağı da bize düşüyor yani hala Türkiye özelinde ilgi yok bana göre. Notlar filan da etken muhtemelen.

Ancak eğer borsaya gerçekten yabancı geri gelmek isterse, tusaş arzı veya ziraat vb. gibi büyük montanlı arzlar olmaz ise alacak çok da mal yok fon etkisinden dolayı. O zaman en çılgın senaryolardaki dolar bazlı rakamlara gidilebilir ama hiç bir emare yok henüz. Yine de fonların bist e yatirim getirmeleri bence iyi bir karar.
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    realizasyon olmadan sürekli yukarı sürdükçe evet ky gelecektir ama büyük kurumsallarda oyunda yerini alacaktır.. eğer tek bir güç bu hareketi yapıyorsa bir noktada büyük yatırımcıların kendi gücüne eşit oyun (hedgli ve senaryolu) kurabileceklerini görüyordur.. o nedenle ciddi bir realizasyon yapmalı, korkutucu ve ikna edici.. ve alanlara sürekli satarak "çok düştü" diye durmadan jeton alanlardan tahsilat yapmalı.. aslında yukarıdan satmak yerine seri hareketlerle biraz daha aşağıdan da satışları sürdürebilir.. ama daha yukarıdan satışları yapmaya kararlıysa o da enteresan bir şey olacak sürdürülebilirlik açısından..izleyeceğiz.. eğer öyle olursa hisse hareketleri daha belirleyici olacak..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 332/1004 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •