Sayfa 335/993 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Bu lvk alamanyada doğal gaz stoklasın , zam gelecek diye fazla almak ayrı , hic bulunmayacak mantığı ile ayrı , hic bulamayacaksin dense millet tuz da stoklar sirke de .Velvelecilik ayrı bir olay ve çoğunluk kaybeder .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bosporus,Sen hangi sahil kasabasındasin ve kışlık erzak ve lastiklerin sağlam mı.?
    Otobanda tabelalara dikkat et..!!
    ;-)))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Izmir denmemiş küçük sahil kasabası, kaldıysa tabiki.
    Tarif ettiği yer zaten İzmir.;-))))
    Tavşanlı bir kasabaya yerleşin deseydi,o zaman senin memleket olduğu anlaşırdi.;-)))

Visa ve Mastercard, Rusya’daki tüm operasyonlarını durdurduğunu açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tavşanlı bir kasabaya yerleşin deseydi,o zaman senin memleket olduğu anlaşırdi.;-)))

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Tavşanlı Burdur, Bilecik ayarında bir yer, ben imkan bulsam türeyeceğim buradan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tavşanlı Burdur, Bilecik ayarında bir yer, ben imkan bulsam türeyeceğim buradan.
    Agabey savaştan sonra Odessa dan sana beleşe villa alırız.!!
    Öbür dünyaya gitmeden hayatını yaşarsın.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    An itibariyle internette bir çok firma ayçiçek yağının fiyatını zeytinyağından daha pahalıya satıyorlar ortalama fiyatta 55 tl 70 tl ye kadar gördüm
    Bence bu durumda zeytinyağı almak daha mantıklı. Zeytinyağı/Ayçiçekyağı grafiği 1'in üstüne atarsa (tercihen 1.3 civarı) zeytinyağını satıp ayçiçekyağına geçmek lazım.

Bundan sonra patitisleri zeytinyağında kızartacağım galiba Bir kere denemiştim daha önce baya güzel olmuştu.

Sayfa 335/993 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •