Sayfa 338/450 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SonsuR Yazıyı Oku
    suan icin bedelli sureci yok 27eylulde %50 cogaldi...lakin sen bilirsin ustad ama tum paranizi hicbir zaman bir hisseye gommeyin...kademeli bolerek alin....sonucta bu tahtalar spekulatif...
    Yok hocam hepsini tabiki buna gömmem.. Portföyün yarısından çoguyla bugün 1.00 liradan 60 bn adet metro aldım. gerisini 0.97 den 30 bn alış emri girdim yarına bakalım vereceklermi. Tam kumarcı olduk çıktık a.g.... Saygılar bol kazançlar dilerim...

2.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    elimde yok almak icin izlemdeyim ama 0.60-0.80 aralgıından sen 20 yildır takip ediyorum diyorsun ama eksik takip etmssin demekki ben 7-8 yıldır takip ediyorum """hemen hemen her yıl beddelli veya tahsisliye gitti""" ve her seferinde 0.60 a kadar geri indirdi ..yine indrecegini dusunuyorum
    ...soz ucar yazi kalir 😉 ...asagi şok dususler alim icin firsat olusturur lakin 60 şu sartlarda zor...umarim yukselis oncesi bir şok yasatirda birazdaha agirlik arttirma imkanimiz olur 😊 ky.sunu bilmeliki hissenin dibinide tavaninida tahta yapici siyirir...dibide tavanide bekleyen bize gore daha cok bekler makul aralik belirleyip kademe kademe toplamak satarkende makul aralikta kademe kademe satmakta fayda var...dedigim gibi YARIS YORUMUNU sevmem ayni gemideyiz maksat goruneni paylasmak...

3. ...83/84krş gunu bana gore tahta rutunini bozarak kisa vadeli dibini siyirdi...

4. galbi eksik tanımıssınız belli bakın eczacıbası menkulu satın aldı ecbyo tavan yaparken bu yerinde sayıyor ustelik endeks 113 000 olmus ..ben bekliyorum nedir kural cıkamayan hisse duser ..endeks 115 000 ken 1.20 endeks 113 000 0.97 fark ortoda ..endeks duserken tepe taklak ve 0.80 gelir
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    galbi eksik tanımıssınız belli bakın eczacıbası menkulu satın aldı ecbyo tavan yaparken bu yerinde sayıyor ustelik endeks 113 000 olmus ..ben bekliyorum nedir kural cıkamayan hisse duser ..endeks 115 000 ken 1.20 endeks 113 000 0.97 fark ortoda ..endeks duserken tepe taklak ve 0.80 gelir
    ustad dedigim gibi yaris sevmem lakin daha kac bedelli yaptigini bilmedigiz tahtada buyuk laflarla yorum yapmaniz cok kalenderce 👏
    diger yandan galibin icb/ecbgyo/skr ve buna benzer tahtalarda patrona operasyon yaptigini farkedemimissiniz hala 😉 bu tahtalar kendinin yeri gelince donecek...o tahtalarda işi patron adina tahtayi yukseltmek...yani legal mecnunluk...
    neyse ustad zaten al/sat/tut tavsiyem asla olamaz goruneni ve tecrubemi yaziyorum sonunada n.ş.a. yi ekliyorum anlayana...bol sans uzatmim gorusumu yazmaya devam...sende yaz tabi...

6.  Alıntı Originally Posted by SonsuR Yazıyı Oku
    ustad dedigim gibi yaris sevmem lakin daha kac bedelli yaptigini bilmedigiz tahtada buyuk laflarla yorum yapmaniz cok kalenderce 👏
    diger yandan galibin icb/ecbgyo/skr ve buna benzer tahtalarda patrona operasyon yaptigini farkedemimissiniz hala 😉 bu tahtalar kendinin yeri gelince donecek...o tahtalarda işi patron adina tahtayi yukseltmek...yani legal mecnunluk...
    neyse ustad zaten al/sat/tut tavsiyem asla olamaz goruneni ve tecrubemi yaziyorum sonunada n.ş.a. yi ekliyorum anlayana...bol sans uzatmim gorusumu yazmaya devam...sende yaz tabi...
    biz galici 20yildir hatmettik...onunda donemi var ve her donemindeki halleri farkli..baski donemini atlatti 5yillik...simdi simarik cosku donemi...60krslari bekle bakim ne diim...ama 80e yukseltmissin buda bisey 😊 endekse pek kulak asma 😉

7. yukseltemedim alacagımın yarısını 80 yarısını 60 dan alıcam endeksi takma diyorsun bak atlas ta takmıyor yahu 113000 gecmis endeks ama endeks 105 000 olsaydı 0.85 da surterdi simdi endeks yukarı giderken uymuyor asagıya giderken endeks 1 duserse bu 5 dusuyor sebep ? kucuk yatıımcımı kaldıki kimi doksun..ecbyo yu tavan yaptırdı bu surunuyor en azından endeks +bu haber 1.10 demeliydi ama yok 0 etki ..o bakımdan 0.60 lar beklemem gayet dogal kolay gelsin
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    yukseltemedim alacagımın yarısını 80 yarısını 60 dan alıcam endeksi takma diyorsun bak atlas ta takmıyor yahu 113000 gecmis endeks ama endeks 105 000 olsaydı 0.85 da surterdi simdi endeks yukarı giderken uymuyor asagıya giderken endeks 1 duserse bu 5 dusuyor sebep ? kucuk yatıımcımı kaldıki kimi doksun..ecbyo yu tavan yaptırdı bu surunuyor en azından endeks +bu haber 1.10 demeliydi ama yok 0 etki ..o bakımdan 0.60 lar beklemem gayet dogal kolay gelsin
    eyw. kolay gelsin 😊

Sayfa 338/450 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •