Sayfa 34/930 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Birde bu hissede alış fiyatı gerçekten önemli.ben bu bu hisseyi 2012 haziran yada temmuzdu 0.81-0.82 fiyatlarından aldım.mart sonu aldığım temettü ile yatırdığım parayı geri almış oldum.geriye dönük hesap yapanlar baksın kar mı zarar mı diye.
    Önemli olan bundan sonrasını görebilmek.bizim şirket bu haftaki portföy görünümü ile parayı hemen hemen 2 ye bölmüş.dolar ve özel sek.tahvili.hisse çok cüzi miktarda.Portföy değerini 20 milyon arttırırsa 12,5 krş verir.30 milyon artırırsa 18-19 krş temettü verir.yıllardır olan bu Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.
    Saygılar..

2.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Birde bu hissede alış fiyatı gerçekten önemli.ben bu bu hisseyi 2012 haziran yada temmuzdu 0.81-0.82 fiyatlarından aldım.mart sonu aldığım temettü ile yatırdığım parayı geri almış oldum.geriye dönük hesap yapanlar baksın kar mı zarar mı diye.
    Önemli olan bundan sonrasını görebilmek.bizim şirket bu haftaki portföy görünümü ile parayı hemen hemen 2 ye bölmüş.dolar ve özel sek.tahvili.hisse çok cüzi miktarda.Portföy değerini 20 milyon arttırırsa 12,5 krş verir.30 milyon artırırsa 18-19 krş temettü verir.yıllardır olan bu Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.
    Saygılar..
    Ikiye bolmemis, sadece 37 milyonu TL. tahvil bono, 5 Milyon Hissede.

Gerisi dolar doviz bazli, Eurobond turu yatirimlar. ( 3 Nisan 2017 tarihli Rapordan.)

3.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Ikiye bolmemis, sadece 37 milyonu TL. tahvil bono, 5 Milyon Hissede.

Gerisi dolar doviz bazli, Eurobond turu yatirimlar. ( 3 Nisan 2017 tarihli Rapordan.)
    Pazartesi gününe bir daha bakın iyi bakın...90 milyon ö.s.t. 115 milyon döviz bazlı tahvil....

4.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Pazartesi gününe bir daha bakın iyi bakın...90 milyon ö.s.t. 115 milyon döviz bazlı tahvil....
    Haklisiniz degismis.

5. 12 Nisan 2017 Çarşamba, 21:07 Güncelleme: 12 Nisan 2017 Çarşamba, 21:07
    PAKPEN Plastik Boru ve Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş., KAP'a yaptığı açıklamada, "TRSPKPB41717 ısın kodlu tahvilimizin itfa ve kupon ödemesi gerçekleştirilememiştir. Banka ve kurumlarla yapılandırma çalışmalarımız devam etmektedir. Tahvil itfa ve kupon ödemesi en kısa sürede gerçekleştirilecek olup, bu konu ile ilgili ikinci bir açıklama tarafımızdan yapılacaktır" ifadesini kullandı.

bizimde pörtföyde 4 milyon liralık pakpen tahvili bulunmakta...

6. Sanırım bizim şirket genelde borç veren yani devlet ve özel sektör tahvili alan bir yatırım şirketi. Bu durumda faizler bizim için çok önemli, faiz artarsa kazanırız artmazsa yerimizde sayarız. Faiz en iyi ne zaman artar peki? Bence kriz zamanında.
    Yanılıyorsam şayet bir üstadımız beni düzeltirse sevinirim

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Üsteki mesajlara göre olası bir evet endeks üzerindeki artış çokta etkilemez doğru mu? tşk

8.  Alıntı Originally Posted by Gknar Yazıyı Oku
    Üsteki mesajlara göre olası bir evet endeks üzerindeki artış çokta etkilemez doğru mu? tşk
    Pek etkilemez.

Ancak borsa suru psikolojisi ile hareket eder, bastan biraz cekilse de sonra toparlar.

Sayfa 34/930 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •