Sayfa 34/165 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Buraya kadarmış beyler mi diyeceğiz şimdi?
    daha bunun hikayesi başlamadı biraz daha zamana ihtiyacı var...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Yatırımcı sunumu var mı ? Ben fiayt tespit raporuna baktım.

Birde halka arz sunumu var... Birde izahname var. Diğerleri güncelleniyor.

Yatırımcı sunumu varsa link atabilirseniz sevinirim...
    Halka arz sunumunu kast etmiştim yanlış yazmışım.

3. Info denen baş belası kurum anlık 527 bin lot satmış, buraya da dadanmış. Gesan’da az çekmedik bunlardan

4. hepımıze geçmış olsun,artık eskı pıyasa olmayacak..bır ara halka arzlar açıldıgı gun eksı yapardı artık yavaş yavaş o doneme gececegız anlaşılan..4300 lerde sağlam destek var haftaya orayı kırmaz umarım,kırarsa 4000 de buluruz kendımızı..4000 altı zaten konuşacak bırşey kalmaz..Allah yardımcımız olsun..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    hepımıze geçmış olsun,artık eskı pıyasa olmayacak..bır ara halka arzlar açıldıgı gun eksı yapardı artık yavaş yavaş o doneme gececegız anlaşılan..4300 lerde sağlam destek var haftaya orayı kırmaz umarım,kırarsa 4000 de buluruz kendımızı..4000 altı zaten konuşacak bırşey kalmaz..Allah yardımcımız olsun..
    enerji şirketidir iyiydi dendi, gesan a kaç gündür vuruyorlar taban veya eksi europower da taban yemeye başladı, o kadar kap lara rağmen, ben şunu gördüm genelde bir şirket bedelsiz verip bölündüğü zaman toparlayamıyor, örnekler Aselsan, Jantsa, örnekler çoğaltılabilir, hatta Tüpraş bile son zamanlarda

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kim derdi ki tüm Türkiye ye 150 tl ye satma hedefimiz olan europower i 76.50 den satacağımızı?Burası borsa .Herkese geçmiş olsun.Artık 14 mayıs seçimini görelim.Büyük ihtimalle 2. tura kalacağız.Öyle olursa 28 mayıs a kadar borsada çalkantı devam eder.

Aracı kurumlar gelecek hafta borsada sert düşüş bekledikleri için kredili müşteerilerine kredili hisselerini satmaları için telkinde bulunmaya başladı.

Gelecek hafta 4.000 e dokunabiliriz.

7. Hisseleri pozisyonuna göre yorumla ne değişti şirket aynı çalışıyor?

8.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar gelecek hafta borsada sert düşüş bekledikleri için kredili müşterilerine kredili hisselerini satmaları için telkinde bulunmaya başladı.
    Bu durum bana düşüşlerin sonlarına geldiğimizi düşündürür.

Umarım yanılmam.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 34/165 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •